Miluj svoj zivot

Príspevok v téme: Miluj svoj zivot
ja40

Ahojte,prave mi kurier priniesol 3 knihy,jedna z nich je Miluj svoj zivot.
Rozhodla som sa,ze vam z nej budem sem tam pisat,aby sa vam lahsie na tomto svete zilo :-)

Dokonalost deti

Deti sa nemusia o svoju dokonalost ani len trochu usilovat. Dokonale sa uz rodia a spravaju sa,akoby o tom vedeli. Vedia,ze su stredobodom Vesmiru. Neboja sa poziadat o to,co chcu. Emocie vyjadruju bez zabran. Ked sa dieta hneva,vie o tom cele okolie. A ked mu je dobre,jeho usmev dokaze naplnit stastim celu miestnost. Deti su plne lasky.
Male dieta moze od nedostatku lasky umriet. Postupom casu sa ucime zit bez lasky,ale male deti to nevydrzia. Maju radi kazdu cast svojho tela,dokonca aj vlastne vykaly. Maju neuveritelnu odvahu. Aj vy ste boli taki. Ked ste sa narodili,boli ste dokonali. Vsetci sme boli taki.Potom sme zacali pocuvat dospelych,ktori sa naucili bat a zacali sme popierat vlastnu dokonalost. Nikdy kientom neverim,ked sa ma snazia presvedcit o tom,aki su nemozni a nehodni lasky. Mojou ulohou je vratit ich do cias,ked vedeli,ako sa maju mat naozaj radi.
Pokracovanie nabuduce :-)

kafe

watermelon, okrem tvojej mysle má rovnakú schopnosť priťahovať veci do života aj tvoje podvedomie (ja mu hovorím aj srdce/duša). A je dosť ťažké vedieť ČO a prečo je v podvedomí, do vnútra obyčajný človek nevidí. Určite však v tom majú prsty predkovia (rodina). Vraj až 7 generácií dozadu ovplyvňuje život človeka v prítomnosti (a naopak, svojim konaním vraj ovplyvňujeme osudy ešte svojich praprapravnúčat. až desivá teória toto). Okrem vecí, ktoré si človek zapríčiní sám svojim rozhodnutím, sa na duchovnej úrovni spojí s osudom niekoho z rodiny, aby mu pomohol a zle prežitú vec odžil dobre. A ak to neodžije dobre, situácia (problémy) sa v rodostrome bude neustále opakovať.

watermelon

prepac ja40, je to velmi osobne. skratka zakonu pritazlivosti sa venujem niekolko rokov a zila som podla neho. vizualizacia mi velmi nesla, nemala som trpezlivost, ale snazila som sa aj tak. meditovala som takmer denne. mala som bezstarostny zivot, o akom ini len snivaju, problemy neboli alebo sa riesili same od seba. potom prisla jedna ocakavana udalost, ktoru som si ale predstavovala inak, ako sa udiala. a odvtedy isli veci kopcom dolu. teraz je uz ovela lepsie. vraciam sa na povodnu uroven, len nechapem ten "pad" a to ako sa veci nabalili.

doubledog

ja tiez suhlasim s tym,ze nauka o karme tieto veci dost uspokojivo vysvetluje.
a ta nevedomost, ktora je s tym spojena, je predsa zakladnou podmienkou.

ja40

watermelon aj najvacsi terapeutisti,psychiatri,psychologia ci neviem kto sa v zivote zasekne,ked mu nastanu v zivote tazko prekonatelne obdobia,ved je to ludske...
co sa ti prihodilo povedz..?

watermelon

nemyslim si ze clovek by mal trpiet v inom zivote za minuly zivot, ako moze vediet za co trpi? myslim ze vsetko si tvorime myslou a za deti su do urciteho veku zodpovedni rodicia.
nemohlo by to byt tak, ze matka si svojim zhubnym zmyslanim privolala do zivota take ake dieta?

nespravodlivost neexistuje o tom som presvedcena, vsetko ma svoju pricinu,

teraz hladam a akosi neviem najst preco sa mi stali v poslednej dobe nejake veci, ale rozhodne nejdem obvinovat cudzich. viem ze som si to privodila, ale neviem ako, som ako zaseknuta, este sa mi to nestalo, predtym som zila v harmonii s law of attraction

ta3

Majesty, citujem:
3. Je to snad nejaky novorodenec, co nema koncatiny ?
Myslim ze prve dve su velmi jednoduche na vystvetlenie, mozu si za to takmer s urcitostou.. Ale tretie je uz trochu komplikovanejsie..

Ja sa stotoznujem s reinkarnaciou a karmou a podla tychto teorii ani po tretie nie je nic komplikovane, ak sa niekto narodi ako telesny alebo dusevny mrzak, je to adekvatna reakcia na jeho/ jej spravanie v minulych zivotochh

ja40

Ja som sa tu nemienila hadat,nie som ten typ,ale volakedy som taka veru bola a bolel ma z toho zaludok :-)

Este k tomu,ze jasne,ze deti nemozu za svojich rodicov. Boze a tyranie je hrozna vec,sama som to zazila. Ale uz som rodicom odpustila,boli totiz tiez tyrani.
Ked sme deti nemozeme skoro za nic,ale uz ako dospeli mozme za vela. Musime sa spravat zodpovedne a stale sa zlepsovat.
Majte sa dnes krasne,pokracovanie nabuduce :-)

Genesis

no na dnes uz stacilo :) .. este raz sa ospravedlnujem Ja 40.

Ja viem ze mame uplne ine nazory a popravde ja tie tvoje a tebe podobnych ludi neznasam :) ale zas nemozem napisat ze ta nemam rad.

Prave naopak velmi si vazim to ze sa snazis pomoct a ze sa jednoducho snazis aby bolo viac ludi na svete stastnych a robis to najlepsie ako vies :) ... to ze ja mam iny nazor na to co tvrdis je momentalne moj problem a mozem si zan skutocne sam :) ... ja som len chcel uviest aj druhu stranu mince nech si ludia precitaju rozne nazory a nech si potom pokial mozno co najlepsie vyberu comu budu verit to je cele :)

tymto opustam tuto temu ... sorry za par neprijemnych prispevkov :) drzim palce pa :)

Genesis

ja40

:) ja som nikdy netvrdil ze veris v boha :) skus ma citat lepsie

pisal som ze som na boha a vieru alergicky :)

to co hlasas tu ty je viera :) a za tym si stojim ... viera nie je len o tom ze veris boha .. verit mozes v hoc co ine co neni dokazane vedecky alebo prakticky