Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo

Príspevok v téme: Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo
stihlik

Základné pravidlá :

* absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, limonády, minimum oleja
* denne vypiť minimálne 2-3 litre minerálky /vody/
* denne vypiť 1 šálku žihľavového čaju
* každý druhý deň vypiť 1 šálku očistného čaju

Diéta trvá 1 týždeň a následne sa opakuje.
Ak presne dodržiavate pravidlá - (nespáchať prehrešok, aj ten najmenší je katastrofou) schudnete za 2 týždne 8-9 kg, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Na prečistenie organizmu :

* dodržiavať 2 týždne a potom normálne jesť.

Na schudnutie :

* 2 týždne diéta,
* 1 týždeň pauza /normálne jesť/,
* 2 týždne diéta a potom normálne jesť.
* Nezamieňať si obed s večerou !!!

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

arwen12

veru ano, je to riadny humus a ja dufam, ze aspon to nejedenie vecer mi zostane, inak celkom posobi aj ta citronova voda ked sa pije, zrychluje metabolizmus vraj

darkmother

arwen, ak dokazes po hentej diete zdravo jest, mas moj obdiv a respekt. ja som bola taka vyhladovana, ze som sa nedokazala ovladat. na zdrave jedlo si treba zvykat postupne. keby som sa na rychle diety vykaslala a radsej hned od zaciatku jedla zdravo, bolo by to kupodivu rychlejsie. kazdopadne ak chces, vyskusaj si to.. niekto si tym musi prejst aby pochopil. drzim palce aby ti to dopadlo lepsie ako mne. a drzim palce pri piti jablkoveho octa, to je mnamka :)

arwen12

A co takto schudnut a potom sa zacat stravovat zdravsie? Viac krat denne v mensich porciach, a vecer po napriklad 6 uz nic? Niekedy zhresi kazdy. Hm.. ale pribrat 10 nechcem:D

chudnica

baby a co takto schudnut ozajstne a hlavne bez JOJO efektu?pretoze touto dietou mozete schudnut, no udrzanie toho noveho stavu prichadza do uvahy len v pripade, ze sa dokonca zivota budete takto stravovat. akonahle ju prestanete drzat kila sa vratia.
kto chce radu ako schudnut nech sa ozve.

darkdark

tuto dietu som drzala pred par rokmi poctivo a schudla som asi 6 kg. ked som prestala, pribrala som 10. je to jedna z najhorsich diet ktore som absolvovala (okrem atkinsonovej). 13 kg som schudla pomaly a zdravou stravou. N E O D P O R U C A M !!!!!!!!

jajka001_

dobra blbost, na ranajky len kava, obed o nicom, na veceru sa preješ??? no chod do toho, ty nemas sajnu o spravnom stravovani, co?

arwen12

15kg? A to nie je vela??? No to je haluz...tak v nedelu teda idem do Tesca a skusim to nakupit :-) taky detox po vikende len prospeje plus kila dolu by sa fakt hodili. Ja mam 160cm a 53kg, chcem mat 48kg, vtedy sa aj zmestim do oblubenych rifiel :D

stihlik

DOOBRE ARWEN12 SME DOHODNUTE :-)
meriam 176cm a važim hm asi 74-75kg čiže ja by som chcela schudnut aspon 15kg... ty si natom ako ??

arwen12

Podla mna je toto ovela lepsie ako ta hnusna polievka co sa je non stop tyzden alebo kolko, len tu kavu okamzite vyhodit a namiesto nej nesladeny caj radsej, ja by som to skusila, potrebujem zhodit 5 kil a za dva tyzdne by som to brala...Ale az od pondelka, lebo mame oslavu cez vikend a bez alkoholu a zakuskov to nepojde :D Stihlik kolko merias a vazis?

girl14

blbosť dražala som túto diétu týžden a neschudla som ani kilo čo kilo ani gram .......a v sobotu kedy som si zase dala kávu na lačno som sa povracala takže kto má o toto záujem tak vrelo odporúčam :)