Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo

Príspevok v téme: Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo
stihlik

Základné pravidlá :

* absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, limonády, minimum oleja
* denne vypiť minimálne 2-3 litre minerálky /vody/
* denne vypiť 1 šálku žihľavového čaju
* každý druhý deň vypiť 1 šálku očistného čaju

Diéta trvá 1 týždeň a následne sa opakuje.
Ak presne dodržiavate pravidlá - (nespáchať prehrešok, aj ten najmenší je katastrofou) schudnete za 2 týždne 8-9 kg, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Na prečistenie organizmu :

* dodržiavať 2 týždne a potom normálne jesť.

Na schudnutie :

* 2 týždne diéta,
* 1 týždeň pauza /normálne jesť/,
* 2 týždne diéta a potom normálne jesť.
* Nezamieňať si obed s večerou !!!

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

winki

Pre mňa najlepšie je raňajkovať ovocie, resp. zeleninové šťavy. Taký jablká aj so semiačkami, hrozno, slivky ......(všetko zo záhradky) Neverili by ste, ale človeka to nasýti do dvanástej v pohode.

Veľmi dôležité je aj nemiešať pitie s jedlom. Po hodku pred jedlom sa napiť a po jedle tiež min pol hodku nepiť. Na ráno na lačno citrón a teplá voda (aj pol litra).

winki

Celá finta je v pitnom režime, vylúčený mastného a vyprážanehé, najlepšie je vynechať aj výrobky z bielej múky a polotovary a cukor. Jesť menšie porcie a nenažrať sa do sýta, ale iba do polo sýta. Namiesto príloh používať zeleninu. Napr. ryža a zelenina, alebo mäso a zelenina. Na večeru polievky, šaláty. Pridať strukoviny, ryby, orechy, klíčky, semienka, vlákninu. Hotovo celá veda, okolo chudnutia a zdravého stravovania.

mama931

Chcem sa opýtať... čo ak ste alergický na rajčiny... môžte si dať aj inú zeleninu...??? áá keď nemôžte jesť ani vajcia a ani tuniaka..?

Zaran

To snad nie je možné :D moja americká diéta :D zajtra s ňou končím a ozaj nie je to odrb :) ja som schudla 7 kíl a to som ju nedržala úplne presne :D

prezyvka

Ja dodrziavam tuto dietu aj kvoli chudnutiu ale aj kvoli detoxu... dodrziavam to treti den a tri kg su dole...po tejto diete sa chcem normalne zdravo stravovat asi sa dam na delenu stravu a hlavne vynecham sol a cukor vobec mi to nechyba... ale tato dieta zabera naozaj hlavne vam stiahne zaludok a pravdaze to s tym netreba prehanat po 2 tyzdnoch treba prejst na zdravu stravu a urcite ziaden jojo efekt nebude, len keby ste sa po diee zacali prezierat a jest vyprazane slane jedla a sladkosti...neviem preco to tu kritizujete su ovela horsie a drastickejsie diety

Tanya26

Dobrý večer! Tiež som držala túto diétu a schudla som ňou 14kg samozrejme som k nej pridala aj nejaké športové aktivity, každý deň pól hodinka na Orbitreku a pól hodinka s činkami. A sú tomu už dva roky a nepribrala som ani kilo. Takže ju vrelo odporúčam.
Pekný zvyšok večera prajem :-)