Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo

Príspevok v téme: Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo
stihlik

Základné pravidlá :

* absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, limonády, minimum oleja
* denne vypiť minimálne 2-3 litre minerálky /vody/
* denne vypiť 1 šálku žihľavového čaju
* každý druhý deň vypiť 1 šálku očistného čaju

Diéta trvá 1 týždeň a následne sa opakuje.
Ak presne dodržiavate pravidlá - (nespáchať prehrešok, aj ten najmenší je katastrofou) schudnete za 2 týždne 8-9 kg, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Na prečistenie organizmu :

* dodržiavať 2 týždne a potom normálne jesť.

Na schudnutie :

* 2 týždne diéta,
* 1 týždeň pauza /normálne jesť/,
* 2 týždne diéta a potom normálne jesť.
* Nezamieňať si obed s večerou !!!

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Bendymicus

Dobra dietka, nedodrziavala som ju uplne do bodky, obcas nevydalo a namiesto ranajkovej kavy som si robila ovocne smoothie a zeleny caj s citronom. Schudla som za tie dva tyzdne 5 kilo. Prvy tyzden sa to velmi nehybalo, potom sa to pohlo a zo dna na den islo dole. Som velmi vdacna za tuto dietu. Som typ, co nikdy nedietoval a nevedela som, kde zacat. Vyhovuje mi, ze je presne udany cas a jedlo, takze nemusi clovek spekulovat, co kedy jest. Lahko sa da urobit aj nakup dopredu. Schudla som akurat to, co sa na mna sedavou pracou nalepilo. Aspon uz vyzeram lepsie v plavkach :)

Martinit

K diete toto je ešte taká pohodová dieta. Ktorá sa u mňa rovná normálnemu jedeniu.
Avšak ak by ste z jedálnička vyhodili všetko sladké, všetko mäso a pečivo.
Že by ste to týždeň, dva nejedli.
Ak by ste takú diétu chceli držať týždeň - dva tak vám radím držať ju už radšej do konca života.
Lebo si inač naozaj len zničíte zdravie.
U mňa sa to podarilo až na 4tý pokus (prestať tieto potraviny jesť) a to aj tak až po 1-2 mesiacoch bez tých potravín som sa na ne stal absolútne "necitlivý" to znamená že keď prejdem v obchode okolo tých potravín nevyvoláva to vo mne žiadny pocit túžby po tej potravine, či hladu.
Avšak neodporúčam to ľuďom ktorý majú stredne veľkú až veľkú fyzickú aktivitu pretože váha a energie toľko mať nebudete.

mpompom

preco vacsina priberie naspat?rozmyslali ste uz niekedy nadtym?pretoze je tu nieco co ma vacsiu moc ako nasa vola a to je typ mozgu aky ste dostali do vienka ani sexualnu potrebu neviete ovplynit kolko krat ju potrebujete nevypliva z vasej vole od funkcnych mechanizmov mozgu.s nadvahou maju problemy iba ludia s istym typom mozgu endogenne typy ma to svoje vysvetlenie.preto je vraj chudnutie zbytocne ak ovsem ste radikalne nepribralu z choroby a nefunkcnosti stitnej zlazy a z inych chorob ak ovsem cely zivot mate nejaku nadvahu a s nou fungujete a po mnohych dietach ste schudlu a vzdy pribralu na povodnu vahu je chudnutie zbytocne.Preco inak nefunguju.Proste mozog nas riade len minimalne voliu to vieme ovplyvnit.preco sa nerozobera preco niektory viac jedia ked to nepotrebuju preco vzdy sa naspat dostanu na povodnu vahu.vsetci vieme ze vydaj musi byt viac ako prijem.

odpovedam

kedy ludia pochopia, ze dietami si akurat tak znasilnuju a nicia metabolizmus, ale nechudnu? len si privodite zbytocne zdravotne problemy, ochudobnujete telo o zivin a robite si zbytocne soky. Jedzte vyvazene a primerane. to je cely trik.

kiki896

Ahojte baby, píšem skúsenosť s touto diétou. Máme ju doma už veľmi dlho, už viac krát som ju držala ale vždy ma to po 3 dnoch prešlo. Tento krát som ju držala týžden, potom som tyžden jedla normálne ale s mierou. Znova som začala a držala som ju 2 tyždne. Výsledok= -2kg (takže 8kg je čisty blud) ktoré som asi za 3 dni mala späť keď som začala jesť normálne obedy s polievkou, nie iba holé vajíčka. Cítim sa však lepšie, akoby som mala stiahnuty žalúdok a hlavne urobila som si taky režim, lebo predtým som jedla stále alebo kedy prišlo a už nie je pre mna také ťažké zriecť sa čipsov alebo čokolád, nejak som si odvykla. Takže zhrnutie, odporúčam naozaj na prečistenie tela, na začiatok po vianočných žraniciach ale určite nie na dlhodobé schudnutie.

ajka68

ahojte dievcata,bludim po nete,bludim,hladam nieco na chudnutie,nasla som aj Vas :) zaujala ma tato dieta,potrebovala by este zhodit aspon 5kg,no kludne aj viac :) moja otazka znie: po tych 5tich tyzdnoch je aka sanca pribratia??? a kto to doho ide so mnou od zajtra?

Nephilim

Ježišova noha, a tu kto sa s koňom zrazil?? O__o
Ráno nič a večer sa prežrať ako nejaká neukojená prasnica...no fuj
Lebo napríklad zožrať 1/2 grilovaného kuraťa, však to je zabijak, ked nič nejete alebo len málo, žalúdok sa stiahne a ked ho potom narvete jedlom, koledujete si o poriadny problém.
A ešte zo zvedavosti, chcela by som vedieť, ked už tú kávu do seba láduejte, akú kávu? Pretože nie je káva ako káva:-P Snažíte sa piť niečo kvalitné alebo kúpite to čo je v obchode (čo je bohužiaľ častokrát šmejd)?

Emma35

Ahoj všetkým, keď tak čítam, aký je "predpísaný" jedálniček, nestačím sa diviť a úprimne dúfam, že ho nikto nedodržiava. Na raňajky, ako najdolezitejšie jedlo dna si dat ciernu kavu, ktora robi problemy s tlakom? A na večeru si dat zeleninu, ktora sa vecer zle travi, alebo ovocie, ktore ma vysoky obsah cukrov? Neviem ako vy, ale ja by som mala strach, co to s mojim telom urobi.. A navyse, jedalnicek je idealnym prikladom podvyzivy, nie je divu, ze clovek schudne, ale podla obsahu bielkovin tipujem, ze vacsina pojde dole zo svalu a nie z tuku... A navyse podvyziva moze mat neprijemne dohry ako napriklad vypadavanie vlasov. Viac o tejto teme som nasla na www.toppik.sk

moncicina

Chcem sa spytat, tym salatom sa mysli - hlavkovy, klasika zeleny salat? Alebo si tam mozem supnut uhorky popr.papriku?