Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo

Príspevok v téme: Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo
stihlik

Základné pravidlá :

* absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, limonády, minimum oleja
* denne vypiť minimálne 2-3 litre minerálky /vody/
* denne vypiť 1 šálku žihľavového čaju
* každý druhý deň vypiť 1 šálku očistného čaju

Diéta trvá 1 týždeň a následne sa opakuje.
Ak presne dodržiavate pravidlá - (nespáchať prehrešok, aj ten najmenší je katastrofou) schudnete za 2 týždne 8-9 kg, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Na prečistenie organizmu :

* dodržiavať 2 týždne a potom normálne jesť.

Na schudnutie :

* 2 týždne diéta,
* 1 týždeň pauza /normálne jesť/,
* 2 týždne diéta a potom normálne jesť.
* Nezamieňať si obed s večerou !!!

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

yahoo

Ahojte, zajtra mi uplynu dva tyzdne co drzim tuto dietu a samozrejme chodim aj do posilky. Schudla som 4kg ale hlavne som isla dole na centimetroch.Citim to hlavne na nohaviciach a opasku.Posunul sa mi o jednu dierku a to je fajn. :)) Teraz mam tyzden volno a potom znova :)

nicolette

Naozaj nechápem, ako sa ešte v dnešnej dobe nájdu ľudia, ktorí veria na "zaručené triky" ako schudnúť nejakou úžasne drastickou rýchlou diétou, s ktorou si len poškodia! Dnes, keď je už taká osveta, čo sa týka zdravého životného štýlu (žiadne diéty a hladovanie), športovania, robenia pre seba niečo viac ako len ničiť si telo nezmyselnými diétami s takmer 100% nástupom jojo efektu, naozaj to nedokážem pochopiť zmýšľaním týchto ľudí.
Už si konečne uvedomte, že takýmito osvedčenými diétami nedosiahnete nič, možno niečo krátkodobé, čo vás uspokojí, ale z tej peknej rozprávky vás vyvedie veľmi rýchlo neželaný nástup na váhe, o možných zdravotných rizikách pri nedostatku potrebných živín nehovoriac.
Cvičenie, zdravý životný štýl a zmena jedálnička - to je to pravé pre spokojné a najmä zdravé chudnutie.

Monyxxx

Chceš schudnúť? Nájdi si nejakú športovú aktivitu. Ak si spoločenská tak niečo kde je viac ľudí a máš k tomu bonus spoznáš nových ľudí. Samozrejme k tomu patrí aj obmedzenie sladkých vôd či sladkosti obecne. Raz za čas ti to samozrejme neuškodí. Moje motto je, že radšej schudnúť ťažšou formnou, ale je to zdravšie.

maja 3

Strasne nezmyselna dieta a to vam vravim z vlastnej skusenosti.Vydrzala som par dni a ozaj strasna blbost.Ked skoncite mate jojo efekt ako fras.Budete 100x tazsie babulky.

Magy

Malvi - dopredu ti vravim, ze dieta, ktoru robis s velkym sebazaprenim a s odporom je nanic, skor si len uskodis a ked s tym nakoniec fakt seknes, tak bude telo rychlo dohanat to zameskane a len vtedy uvidis, ako rucicka na vahe poleti raketovo hore.
och ludia.... nedate si povedat a nedate. tak vam treba.

Malvi

Dá sa to.ale fakt mi z toho hrabe.ale zatial to drzim zajtra mam 5 den. prvy den este ok ale druhy uz si ako na ihlach stale seba sekirujem preco som sa nato doala vobec.ze to dlho nezvladnem.ale este zijem a musim este tyzden.potom si oddychnem.zatial to funguje.ale je to katastrofa na psychiku.aspon u mna.som cele dni doma a ani to mi nepohama moc na mozog :D este zijem.tento tyzden vydrzim aj keby prasce padali z neba.ale od pondelka by som mala pokracovat podla toho akoze zacat zas.a to uz neviem neviem ci prezijem. zatial nic nevidno na postave ale vaha ide dole pekne.

ebi7777777

čo vám načisto šibe, toľko vajec???? radšej sa stravovať zdravo a všetko s mierou plus pohyb!!!
také nezmyselné diéty, hrôza :)
a potom prečo ľudia s nadváhou nevedia schudnúť, mám čoraz väčšie presvedčenie, že ľudia s nadváhou ani nevedia, že čo robia zle, a to je ich problém (čest výnimkám, ktorí pre niečo iné nemôžu schudnúť)

Dadula56

To je asi nad moj rozum pochopit, preco vecne chudnuci konecne nezacnu so zmenou zivotneho stylu, pohybom, zdravou stravou namiesto hladania rychlych cesticiek a chytania sa aj slamky v podobe zazracnych sprostosti typu "poziera tuky" a ine... Ono schudnut je jednoduche, len v prvom rade treba chiet. Ale vypisovat to nejdem, aj tak to nikoho z nich nezaujima, pokial tam nie je ubytok 10 kg za hodinu.