Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

Helgina

mjanik viem ti s istotou povedat ze nie je. Mame s tym doma so sestrou skusenosti a nepomohlo nam to ani jednej pri tomto probleme. Takze za mna tolko. Takymto veciam uz verit nebudem. Pri zapale je nutne zacat brat lieky, ktore maju protizapalovy ucinok a ktore zaroven dokazu posilnovat imunitu aby sa tento problem uz neopakoval.

rossie19

ale vieš prečo to vždy skončilo pri antibiotikách? vieš vlastne ako je možné, že zápal močových ciest nás lapne? keď človek vie odpovede na tieto otázky tak vie aj ako sa zachovať, ako riešiť liečbu. No bohužiaľ mnoho ľudí ani len nevie prečo sa zápal objaví.

urixin

urixin.sk Urixin beru už druhý měsíc a mohu říci, že mě velice překvapil. Dlouho jsem hledala řešení na své problémy s močovými cestami a často se vracejícími záněty, ale nic nezabíralo, vždy to nakonec skončilo antibiotiky. Od té doby, co používám Urixin je vše bez potíží. Mohu ho vřele doporučit.

europanka1

Dobrý deň,
z vlastnej skúsenosti by som Vám odporúčila ihneď navštíviť lekára. Určite to nestojí za neskoršie problémy.
Stačí prísť k obvodnému lekárovi, ktorý Vám skontroluje moč, prípadne ho prepošle na kultiváciu. Podľa toho Vám predpíše potrebné lieky, prípadne Vás odporúči do inej odbornej ambulancie (urológia, prípadne nefrológia).
Prajem veľa šťastia a skoré uzdravenie!

RNG

Nuz lekari a lekarnici, cest vynimkam, nevedia nic o doplnkoch, lebo to ich v skolach neucia. Takze je to na tebe samej sa o tych veciach informovat, v com sa tu ja snazim pomahat uvadzanim rad od roznych alternativnych lekarov, ktorych periodika odoberam.

PetraMP

ja som mavala zapaly casto.najprv som skusala rozne pripravky ale stale sa mi to vracalo. nakoniec som vela o tom citala viem ze su vyborne na to brusnice.. len nie su lahko zohnatelne.. ako nahradu mi lekar sam odporucil cranberry vulm.. musim si zaklopat velmi rychlo mi to pomohlo a stav sa mi zlepsil.. chvallabohu od vtedy sa mi zapal uz ani nevratil..

Veronika13

RNG - a o ktorom Urovale hovoríte? Pretože ja mám napríklad Uroval akut. Mne zaberá, ale je pravda, že som sa nikdy nezamyslela nad tými hodnotami. Nie som chemik, takže ma niekedy tieto informácie nezaujímajú, keď mi to poradí lekár, prípadne lekárnik. Kamarátka napríklad berie uroval manosa s enzýmami a taktiež hovorí, že jej to pomáha, ale s tým ja skúsenosti nemám. Hovorila aj niečo o tom, že človek musí piť aj dostatočne veľa vody a robiť všetko pre prevenciu.

RNG

Uroval obsahuje 200 mg L-manozy na kapsulu. Ja odporucam 2g kazde 3 hodiny=2000 mg kazde 3 hodiny.
Obsah berberinu v brusniciach je dost maly, mozno okolo 3 %, tj v 60 mg nie je dokopy nic.
Uzaver si urob sam.
A za to este naviac pytaju nehoraznu sumu.

Katka567

Takže napríklad keď beriem na prevenciu výživový doplnok od valosunu, konkrétne sa volá Uroval biotic, tak tam je ten obsah brusníc? Ja sa do toho totiž až tak nevyznám a celkom ma to zaujíma. Ďakujem za odpoveď