Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

Kycera

Aurina,
veď používaj hlavu! Ak máš problém s močovými cestami, ideš k lekárovi, kt. Ti moč vyšetrí, pošle na kultiváciu, zistí baktériu/ ie a nasadí adekvátnu liečbu. Toto Ti žiaden enzým, opakujem ŽIADEN ENZÝM nevylieči!!!
Môže Ťa odoslať k urológovi, ale aj na gynekológiu,....
Nemusí sa totiž jednať o zápal močového mechúra. Asi tak.

Aurina

Ahojte, tak to jeden by sa tu z toho zbláznil. Toľko rád, ale ako si má človek z nich vybrať? Ako viem, čo mi ozaj môže pomôcť. Všetci čo ste sem písali ste si týmto problémom prešli alebo to píšete len tak?

ABZ

Olevandula antibiotikami sa ho nezbavíš. A wobenzym ti len na chvílu zvýši imunitu ale definitívne ťa nevylieči. Liečba trvá aj rok a mala by si sa zveriť do rúk terapeuta ktorý sa zaoberá celostnou medicínou.Jednička je v tomto smere dr. Albertová z Bratislavy.

0levandula0

Môžete mi napísať tí, ktorí už máte zápal močových ciest za sebou ako dlho trvá taká liečba? Ako dlho je potrebné liečiť tento zápal, keď sa ho chcem definitívne zbaviť a neriešiť už žiadne problémy? Asi som prechladla a s tým zrejme prišiel aj tento problém, keďže pociťujem nesmierne pálenie :(

mjanik

helgina-určite áno.Ak sa chceš liečiť akupunktúrou,choď k akupunkturistovi a nie k nejakému fušerovi.Tebe nepomôže a urobí zlé meno akupunktúre!!!!!!"!"!

norikka

Bakaer uvedom si, ze tieto pozicky a neviem co, co sem davas nemozu nikomu pri zapale mocovych ciest. Si uplne inde. To co potrebuju ludia pri takomto probleme je poriadna liecba. Liecba liekmi, ktore maju protizapalovy ucinok.

Bakaer

Máme k dispozícii všetkým (najmä pestúnky, obchodník, zamestnanec, odišiel) spotrebiteľské pôžičky, úvery či jednoduché. Ďalej ponúkame hypotekárnych úverov a komerčných úverov. Úvery na súkromné použitie 1000 až 20.000 €. Iné typy úverov: 1.000 až 200000€
Kontaktujte ma e-mail: bakmariejust@gmail.com