Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

addia

Súhlasím s tebou.
Enzýmy sú vhodné potom aj ako prevencia, aby sa vlastne tieto problémy nevrátili, lebo oni sa zvyknú, ak imunita nie je vo forme, ak nie je OK.

norikka

Linduss su napomocne z velkej miery, len je aj to velmi dolezite aby ich clovek uzival pravidelne a v takych davkach v akych treba. Aby ich nebral len napriklad v preventivnych davkach, najnizsich, ked ma problemy so zapalom ;)

linduss84

Monika ked ono by bolo najlepsie keby vobec tie zapaly nemas, keby vobec sa k tebe nedostali, to by bol idealny stav si myslim :)
Ja som pri zapale uzivala aj enzymy a tie su pri vyrieseni problemu ako takeho podla mna velmi podstatne :)

gileana74

urciet s tym radsej chod k lekarovi, aby sa ti to potom zvbytocne neopakovalo, viem o com hovorim. tiez som to na zaciatku zanedbala a potom som msuela uzivat wobenzym, aby som sa z toho konecne dostala

Monika1984

addia/ ano zabera ale ako som pisala nie som nastastie osoba ktora ma casto tieto zapaly chyti ma to cca raz za 2 roky

norikka

Addia ono je najlepsie tomu predchadzat, len malokto mysli na to, ze by sa nieco mohlo stat, ze by nas mohol zapal dobehnut, ked sa akurat v tej chvili citime super ;)

addia

Je to dosť pravdepodobné, ale myslím, že je to potom aspoň akože ponaučením do budúcna. Aspoň teda pre mňa by bolo. Že už keď sa objavia nejaké náznaky problému, tak sa snažím s tým niečo robiť a neprizerám sa len tak.

ZemanuelaZ

addia lenze toto je vec, ktoru si clovek uvedomi az ked ma vazne zdravotne problemy, ktore je potrebne liecit!