Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

darkdark

suhlasim s cajom a nejakymi brusnicami. dobra je aj d-manoza (dost draha ale volnopredajna a ucinna). ked sa ti to prejavuje len takto mierne. caj vsak pi dlhsie o par dni ako len kym ti zmiznu priznaky, lebo staci ked ti tam ostane jedna z tych mrch e-coli a vrati sa to.

odpovedam

kup si este brusnicovy sirup v lekarni. Ten dezinfikuje mocove cesty, mne pomohol a palenie v priebehu dvoch dni zmizlo. Samozrejme, k tomu urologicky caj, byt co najviac v teple a casto mocit, aby sa bakterie nestihli mnozit v mocovom mechure (teda vela vela pit).

jaja7

vela caju ,nohy v teple,krize v teple.ak neprejde okamzite k obvodnemu.ale okmazite ja som odkladala a skoncila som v nemocnici

mar/ka

Mal by stacit obvodny. Urcite bude chciet vysetrit moc. Mozes odobrat stredny prud mocu uz rano doma do skumavky, usetris cas. Ak to nie je zavazna infekcia zatial moze velmi dobre pomoct urologicky caj.