Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

piktogram

pozri- .. tina turner, ivana trump.. ruth flowers (aka dj mamy rock) :)

aj ked, v podstate aj tym drzim palce... lepsie ako "zacat chlastat", alebo sa opustit.

pozri-

...vystihujuce motto...
ja som chcela byt navrharka/nerealne/ no a nakoniec som sla na skoly s ktorych enmam nic-ale keby som mala tento rozum a tolko rokov ako predtym 18nast tak by som urobila nieco ine-ale tak KEBY BOLO KEBY-cas sa neda vratit...
ja dakujem za opytanie nemam sa najlepsie-ale dufam ze to prejde...

PIKTOGRAM
...a ake blbosti robia 60rocne tetky?

Laurina22

My sme aj na oznamku z gympla mali motto :Skoda,ze o svojej zivotnej ceste rozhodujeme vo chvili,ked je pre nas najdolezitejsia cesticka vo vlasoch...

Ako sa dnes mavate damy

piktogram

no jo.. chciet od nastrocneho clovicka, ktorym metaju vlastne hormony viac ako strechami pri hurikane je ako chciet zastavit rozbehnutu parnu lokomotivu sparatkom.:) nonsens, blbost, nezmysel.

poznam tetky - babky ca. 60r, ktore si povedali, ze potom, ako deti vyletia z hniezda, zacnu studovat. a spravili to. no a co?! go ladies.. je to lepsie ako robit blbosti.:) sice mimo temu, ale: couldn´t care less :)

pozri-

A nemyslim si,ze tie decka naozaj skutocne vedia,akou cestou chcu aby sa uberal ich zivot...
V
V
moja rec/a aj z vlastnej skusenosti viem-ze nie vsetky skoly su dobre do zivote-treba rozmyslat aj trochu realne-ale ak raz ju nebavi medicina-tak na silu ju nebudem nutit-pretoze ak niekto chce robit medicinu musi ho to fakt bavit-ako napr.teba inak to nema zmysel/

...nech ti vyjde tvoj sen

Laurina22

A s tym rozhodovanim o ceste svojho zivota v 18 rokoch si ja osobne myslim svoje.

V tom veku boli pre mna dolezitejsi chlapci,vlasy,kozmetika,diety ako nejaka skola...

A nemyslim si,ze tie decka naozaj skutocne vedia,akou cestou chcu aby sa uberal ich zivot...

Ja som to zistila az teraz.Tusila som,ale verim tomu az teraz.

pozri-

...prave ze nema ani sajnu na aku skolu by sla-prave sa rozhoduje...
a ty mas nejaky odborvyhliadnuty v medicine?alebo len vseobecne?