Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

piktogram

laurina: nie :)))) nastastie. stala som pred tou istou volbou. a rozhodla som sa ostat "normalna":) a vydat sa "nehumannou" medicinou...

ako vravim, ak uspejes/ustojis.. budem ti drzat palce.

Laurina22

Piktogram usudzujem podla tvojich skusenosti,ze si lekarka.

Mrzi ma,ze ma nevzali ale nadavam sama sebe.Mala som tomu dat este viac...bohuzial.Taky je zivot a ja som sa mala viac ucit.

Prijimacky mam v maji a uz sa opat ucim.

Je to moj sen a chcem to este raz skusit.

Vsetko co si pisala si uvedomujem.

Avsak,mam 23 rokov a neviem,ci to uz nie je na moj sen neskoro...

piktogram

mmm, medicina. jo... pocas studia kopa bezsennych noci, nocne mory z megajesitnych profakov. prve roky praktikanta - budes len do poctu, mozes kricat akokolvek nahlas, s akokolvek dobrym napadom.. tma. v lepsom pripade pacienta zachranis/pomozes a body sa pripisu tvojmu "mentorovi". hura. rezidentura - to iste. akurat mozes zacat "spinavou robotou", tj. oznamit nieco velmi neprijemne bude vzdy na tebe. a opat.. akokolvek dobry umysel ci napad, dobra diagnoza budu zmetene zo stola.. a ty sa dobre ze nezadusis pod tarchou viny, ze si neurobila viac a pacient, ktory mohol zit, zomrel. naucia ta, ze lekari za kazdych okolnosti drzia spolu a ak chces raz patrit medzi nich, tak nikdy toto pravidlo nesmies porusit, inak ti najdu pekne miestecko v malej statnej ambulancii niekde pri svidniku, kde budes osetrovat maximalne tak vekovu kategoriu 70+ a tich menej prisposobivych. po case budes v naucnom slovniku hladat vyznam pojmu sukromny zivot. budes "budovat karieru" na ukor sukromneho zivota a ked sa "postavis na hlavu" odides na matersku a budes sa chciet vratit, mozes to cele zacat odznova (budovat si meno, respekt).

pripustam, velmi, velmi, velmi cierny scenar. ak si odhodlana toto vsetko ustat, vela stastia. a ja ti budem drzat palce, aby si sa nestala jednou z tych lekarov, co pre vlastne prehnane ego nebudu vidiet ozajstne potreby pacienta.:) bez urazky. ale toto je ta skaredsia strana mince. jaj, a nespomenula som vecne obmedzenia zo strany poistovni, ci tony papierov, ktore budes vyplnat, hektolitrovu spotrebu kavy rocne.. a desne pocity bezmocnosti, lebo roztrhat sa nevies a vsetkym sa pomoct neda.:)

Laurina22

Lekari maju vzdy pracu...

Ja sa chcem dostat teraz cez skolu do Kambodze na staz medzi deti chore na AIDS,idu tam aj lekari a zachranari zo Slovenska,cakam na odpoved momentalne

Laurina22

Poznam studentov,ktori sa psychicky zrutili.

Mam znamych lekarov a kazdy jeden mi hovoril,ze pocas studia sedel len nad knihami,dni aj noci.

A pocas atestacii nic len praca,operacie,prax...

Laurina22

Medicine musis obetovat vsetko.Rodinu,volny cas,sukromie.

V prvych dvoch rocnikoch robia velke sito,nic ine nemoze pre teba existovat ak sa tam chces udrzat.

Len knihy.

Maoam

ja som ju nestudovala ale poznam viacero ludi, ktori ju maju za sebou a u nich to tak bolo, ale su aj geniovia, ktori stihaju popri medicine este aj pracu, vztah, dokonca aj rodinu, manzela a dieta, takze kazdy je iny...

Majesty

Uplne vsetko? Cize uz ziadne hobby, kamarati, domace zvierata? Tam sa studuje 5 dni v tyzdni a potom cez vikend dobieha to co clovek nestiha spracovat cez tyzden?