Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Mariola

Laurina , videla si ho a bola si v pohode ? Myslím , že ti pomohla aj tá sms , čo si mu poslala , asi si to uzavrela , urobila bodku :-)
Čo sa týka jeho ženy , je to veľmi zložité ...Presne ako píše piktogram , tvrdo , ale pravdivo ... Buď nevie , alebo nechce vedieť , alebo sa nechce vzdať nejakého komfortu , alebo proste dúfa , že bude lepšie ... Neviem , či piktogram zažila takúto situáciu na vlastnej koži , myslím neveru ... Ono sa to ľahko povie , ale ak si v tej situácii , nejde to tak hladko , urobiť čiaru a povedať koniec .Mňa veľmi ovplyvnila moja kamarátka , ktorá si našla frajera , muž sa s ňou rozviedol , teraz zistila , že frajer nie je to , čo čakala ...Bývalý muž sa medzitým oženil , má dieťa , aby uživil rodinu + alimenty robí v zahraničí a obaja si tajne telefonujú a plačú , ako sa unáhlili , prečo tak zbrklo konali ... Nešťastní obaja ..
Ja som urobila inak , trpezlivo prechádzam takým neistým obdobím , občas to mnou zamáva , vybuchnem , keď ma chytí záchvat podozrievania , či akého si poníženia , poviem koniec , vyháňam ho preč . No vtedy mi on povie , že nič nie je ako si myslím , nech nič neriešim ....A ja zasa začnem mať pocit , že máme šancu , že bude fajn ... Možno som blbá ? , možno rozvážna ? , naivná ,silná ?
, slaboška? Určite ale z vlastnej skúsenosti viem , že je sakra ťažké skončiť spoločný život s niekym , komu som veľa rokov verila , kto mňa veľa krát podržal , keď som to potrebovala .Poviete si , že by som to mala skončiť , no je to dilema - ťažké s ním , ale aj bez neho ... Čo zvíťazí ?

Laurina22

Neviem...momentalne som v takom rozpolozeni,ze ak by som ho stretla naplujem mu do tvare.Prepacte za vyraz...

Jaaaaaaaj ozaaaaaaaj stale je tu ten kolega:-)))

piktogram

laurina: ok, skusim. netusim, ci to bude davat zmysel, obcas mam velice zabavne myslienkove pochody a nehanbim sa to priznat :)

ak nevie, je mi jej luto, ze je klamana. ak vie, je mi jej luto, ze chce byt klamana. ak zatvara oci, je mi luto, ze je tak submisivna, alebo si natolko neveri, alebo je natolko zalaskovana do komfortu, ktory poskytuje, aby ho osklbala jak vianocne kura a kopla ho do riti. netusim, ako to medzi nimi je (ani nechcem :)), ale aj tak mi jej je luto.

piktogram

Laurina: toho pana uz neries (aj ked je mi luto jeho zeny), mas lepsie veci na praci ako uvazovat nad jednym magorom - so vzdelanim to nema nic spolocne. on skor ci neskor dostane co si zasluzi v nejakej podobe.

Maoam: na teba mam jednu otazku, neber to odo mna ako rypanie. kdesi si sa vyjadrila, ze s terajsim priatelom nie je pre teba konecna. ako to vies? a preco si teda este s nim? nepripada ti to ako predlzovanie agonie? nijak nemam v umysle ta napadat, snazim sa pochopit.:) peace. ou, ak je to prilis osobne, nemusis odpovedat.

Laurina22

On aj vzdy hral poslusneho manzela,ono ked mu zavolala to si mala pocut.Chodiaca laska a dobrota.

Magor.Obycajny magor.Najradsej by som mu nakopala zadok.

Mozem sa spytat boli ste uz niektora u vestici?

Maoam

nie, zatial nebadam ze by ich nejako mlelo, skor sa im velmi dari :-D

ine som chcela, len si nejako jasnejsie vsimam veci a vidim, ze som bola tak nechutne naivna, az sa musim za seba hanbit :-((, tak som si dokaslala mnohe veci, ach

to je dobry znak ze si neodpadla ked si ho uvidela, velmi dobry :-DD, zacinas byt nad vecou to je fajn, tak hra poslusneho manzela teraz ze?

Laurina22

A kde mame Pozri?

Ja som dnes damy stretla Pana Zenateho.S manzelkou.Ale zas on ma nevidel iba ja jeho.AVSAK uz sa mi nerozbuchalo srdce ozlomkrky...Zeby naznak niecoho?

Maoam chces povedat ze Bozie mlyny zacali mliet?

Piktogram ach ano...nad ludskou hlupostou sa netreba ani pozastavovat