Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

trojka333

pozri - dobre píšeš, ani ja som mesiace nevedela, že ten môj v tom lieta...s nejakou ku...To že sa správal ako sa správal som pripisovala jeho uzavretej a tvrdohlavej povahe, až okolie ma upozornilo na možné nebezpečenstvo, dovtedy som to len tušila a veľmi som sa toho bála, žiaľ potvrdilo sa mi to aj ked stále zapiera, resp. vôbec sa o tom nechce rozprávať, on to považuje za uzavretú vec, teda ja neviem vôbec v akom zmysle to mám brať, kedže sa O TOM vôbec nechce rozprávať, asi dúfa, že mu to prejde len tak ja neviem stále na čom som, ubíja ma to som z toho všetkého veľmi sklamaná, neverím mu...

pozri-

...ja uz tu tiez nebudem nic pisat-pretoze ja som pisala len skusenosti a aj veci ktore vidim okolo a ako vedia niektore veci zenam-manzelkam podvadzanym ublizit-uz len tie lutosti a dedukcie o nich...a nebolo to hned mierene na PIKTOGRAM-len ona to pisala- tak ja som chcela napisat aj z ineho pohladu-ako sa veci maju...
a vobec som tu nechcela ani ju napadat ani sa s nou hadat-ona si napisala svoje a ja svoje...nic menej a nic viac

Laurina22

Vobec som tu nechcela rozputat nejaku hadku alebo cokolvek podobne.

Ja som len nerozumela tomu,co pisala Piktogram.

pozri-

PIKTOGRAM
...neviem preco si myslis ze ked som toto napisala-tak sa budeme hadat-napisala som to len preto-lebo je to realita-hned ked je vo vztahu nevera-neriesi sa chlap ale hned sa do toho zatahuje aj jeho manzelka.../a casto krat ta manazelka ani nevie co jej MILACIK ROBI/
ale tym co som napisala nechcela som teba hned napadat...

piktogram

pozri- ach jaj, toto je najvacsi problem, ked sa bavia medzi sebou zeny. akonahle sa spomenie pre niektoru citliva tema, berie to osobne.

nikto jeho manzelku nerozobera. ja som napisala, ze mi jej luto-akokolvek to je, laurina nerozumela, chcela vysvetlit. nic viac. ale zrejme to aj tak budes vidiet po svojom. ok, mas na to pravo. keby som ju rozoberala, tak si to protireci s mojim presvedcenim - kazdy ma to svoje, kazdy si vybera sam, a ja nie som pokrytec (bez urazky, ci zloby).

no nic, lucim sa. vedome do hadok nejdem a toto tu tym hodne "smrdi". v podstate sa mi tymto len utvrdzuje domnienka, ze tolerancia vlastne velmi medzi ludmi neexistuje, pretoze kazdy sa bude bit za to svoje... a casto to konci vzajomnym presviedcanim sa o svojej pravde. mne vsak o nic take nejde.

tesilo ma, majte sa.

pozri-

NO A UZ SA PREBERA MANZELKA ZENATEHO PANA PRECO JE S NIM?PRECO?TO JE JEJ OSOBNA VEC-DOHADY O DRUHOM TO JE TO NAJHORSIE CO MOZE BYT-VEDIA UBLIZIT VELMI-ON PODVADZA-TREBA ODSUDIT JEHO A NIE JU...
Mariola
dátum a čas príspevku
Včera 23:13

...no a presne toto iste mozno caka manzelka LAURINA tvojho pana ZENATEHO.../co pise MARIOLA/ a mozno tiez to tak citi a caka ze sa nieco zmeni a mozno ani netusi co ejj manzel robi-ale iny si ju uz beru do ust-NEZASLUZI SI TO...

piktogram

Mariola: pisem iba to, co/ako vidim. kazdy ma svoj pohlad a tak je to dobre. tymto nikomu nedavam rozumy, ci nepodstrkujem svoju pravdu, ci riesenia. co je pre mna dobre, nemusi byt pre ineho.

ja mam v tejto otazke velmi davno jasno, uz odvtedy, kedy som mala -nast.. och, zlate casy :) a vytvoril sa na zaklade toho, co som videla, v com som vyrastala. priatelstvo nie je podmienene nicim (iba volou), deti otca nestratia - iba ak ich opusti-nezaujima sa sam, ale partnerstvo je podmienene doverou (a ta u mna zahrna aj vernost). ak ju raz niekto strati, nie je cesta spät (v tak podstatnej veci ako je vztah, manzelstvo, partnerstvo...). som taky typ. a je to tak dobre, pre mna. neznamena to, ze uz nikdy nanho nepozriem, ci s nim neprehovorim. no zit s nim uz nedokazem. ja som typ vsetko, alebo nic. mne totiz nestaci to, ze moj partner bude pri mne fyzicky pritomny, na to vztah nechcem a nepotrebujem. ale ako vravim, to som ja.

erdogane

Vela chlapov aj zien,lubi len ocami a nie srdco preto su rozpadnute manzelstva...sex je len ukojenie tel.tuzob.je to ako u zvierat,milovanie je zas laski dvoch ludi kde sa narodi zivot.-dieta.Netreba kazdeho odsudit,kazdy chlap and baby je ini svet.Ja osobne nedokazal podviest zenu.