Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

A jeho zena si nevazi samu seba?Jej nevadi ze pretahuje svoju milenku na jedalenskom stole kde ona rano ranajkuje musli?

Maoam

vcera som mala rozhovor s muzom, o ktorom viem ze mu nie je cudzia nevera, dlho sekal pri svojej partnerke dobrotu, fakt dost dlho, normalne to vyzeralo, ze si dal konecne povedat a dostal rozum

no a co vam poviem, zasa ma novy objav :-(( a zasa ovela mladsiu a tak...zasa sa to ide opakovat

ta zena je stale s nim

vie o jeho neverach

tak o com to je?

proste je to v nom, on nikdy iny nebude

Laurina22

Trojka mam ti klamat a hovorit ti tu chlacholive recicky?

Kludne mozem.Treba povedat.

Ale pokial viem,v tejto teme sme sa vzdy bavili na rovinu

Maoam

ja voci tymto muzom citim uz len odpor

je ale pravda, ze bez tych zien, ktore im toto umoznuju, by to robit nemohli

na to su potrebne obe strany

a tak je to aj otazka na tie zeny: preco to robia, preco to dovolia, preco si to nechaju

tymto nerobim sudcu ani nic, ale ked sa nad tym zamyslime, je to tak, nie?

bez vetra sa ani listok nepohne

zenu, ktora tymto presla ale nieco zmenila a dotycneho niekam kopla mozem len obdivovat, aspon pretala ten kruh

taky muz si nezasluzi ziadnu druhu sancu

ale zena, ktora je milenkou po druhy, treti krat alebo neviem kolky, tiez nie

Laurina22

Ja by som neevru neodpustila lebo z pozicie milenky VIEM co robi zenaty muz s milenkou za manzelkinym chrbtom

Takze asi tak

trojka333

ako sa povzniesť nad neveru manžela????
ako žiť ďalej???
ako sa s tým vyrovnať???
ako sa to dá????
ako sa k nemu správať???
- keď ho napriek všetkému milujem
- odháňam ho od seba lebo sa mi hnusí
Aké protichodné pocity mnou lomcujú, že???
je to normálne????

trojka333

by som ho asi zabila na mieste, keby som ho s nou načapala niekde, napísala som hroznú vec, ale veľmi to bolí