Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Lola888

este nieco,ty vlastne nic nevies, ale milenka vie urcite vacsinu o tebe, o tom ako nic nevies, planuju si, aby mohli byt co ajviac spolu, len aby ona na to neprisla.... nie je to blbe? ze manzelky vlastne nic nevedia? ze si poza tvoj chrbat vlastne z teba ,,strielaju"? a snazia sa ta presvedcit, ze ty si ta hytrecika hystreka?

Lola888

trojka333- presne tak, on sa nemoze spravat tak, ze nieco urobil, lebo sa tym prizna, tvari sa, ze nic neurobil, lebo ty nemas dokaz a preto nema dovod sa k niecomu priznavat a ocividne mu to vyhovuje. dam krk na to, ze dalej za nou chodi.vacsinou medzi milenkou /ak je to uz dlhsi pomer/ a muzom je nejake puto, ktore nie je medzi manzelkou a nim a oni o to nechcu prist az kym sa na to nepride a nebude v ohrozeni, ze pride o zenu a vsetko co mu zena poskytuje /pohodlie , starostlivost atd/ ale neprizna sa, lebo nechce prist ani o milenku a kym ty nemas dokaz, si nahrata a on je vitaz, lebo ma vsetko co potrebuje. jemu je fuk ci ty budes nasrata, lebo nikam nejdes, si stale doma, on to tyx par hodin prezije co je doma, ide do prace, za milenkou, ktora ho nabije a vylepsi mu den /je to proste tak/ aby prezil to co je doma....uz chapes ako na tom si?

trojka333

Lola888 áno, ako píšeš nemám priamy dôkaz, ktorý by som mu predložila, on sa o tom vôbec nechce rozprávať a je alergický ked načnem tú tému, napr. včera,pýtala som sa ho: že ako je to vlastne ostáva či odchádza, tak bol hoooodne podráždený a povedal, nech sa ho viacej takéto veci nepýtam, najhoršie je asi to, že on ma vôbec neprosíka o odpustenie, ani nič podobné...neprosíka asi preto, lebo by sa prezradil, že je to tak ako si myslím ja, teda by tým vlastne priznal , že bol neverný, on sa robí akože nič a ja som hysterka, čo si namýšľa...

Mariola

piktogram ,
podobný scenár ako si opísala sa odohrával u susedy , dcéra chodila až k psychologičke , lebo jej mama si vybíjala zlosť na bývalého na nej ...
Moje deti nič netušia , ani najbližšia rodina (starí rodičia ) On je k nim práve teraz veľmi pozorný , že by výčitky ? Oni ho majú radi , a ja si neviem absolútne predstaviť , ako by zareagovali ...Keď sa ho pýtam , ako je na tom s "ňou " , či je fakt koniec (ak sa mi niečo nezdá ) strašne mu lepí , len aby niečo nezačuli deti .
Či mi bude ešte neverný ? môže byť , no v tom prípade nastane definitívne koniec , či to deti strávia , alebo nie . Ja zatiaľ robím tak , ako to cítim ...Skúšame zachrániť naše manželstvo . Ale určite to nebudem robiť za každú cenu , ak zistím , že si to druhá strana nezaslúži ...

Monika0

takže takto .. ak chlap podvedie raz, podvedie aj druhý, tretí, štvrtý, atď. pretože pokiaľ chlapovi odpustíš neveru, tak si bude myslieť, že mu odpustíš aj tú druhú a ďalšie ... viem o čom hovorím, mala som česť byť s takým chlapom a bola som hlúpa, že som mu stále odpustila a verila jeho sladkým slovám, že to už nikdy neurobí .. ha ha ha!

Lola888

trojka33- samozrejme ze dufa,ze mu to prejde, ty nemas asi dokaz, tak on zatlka, moze si to dovolit, podvadzat ta bude samozrejm nadalej,lebo si to moze dovolit, kedze ty pri nom ostavas a nemas na neho asi nic, okrem nejakych ,,reci", nie?

piktogram

Mariola: rob len to, co sama uznas za vhodne. tak ako to vidis a citis.

pisala si, ze ta odradza situacia tvojej kamosky. viem ti ponuknut aj druhu stranu mince, skratena verzia. chlap vydrzal byt verny svojej zene len prvy rok, kym trvala zamilovanost. po roku zacal vystrkovat rozky, prva nevera. zena sa rozhodla odpustit, pre rodinu, prve dieta uz bolo totiz na svete. nebudem ti popisovat vsetky tie pocity zrady atd.. asi by to bolo pre teba moc bolestive, nechcem ta trapit. sekat dobrotu mu nevydrzalo dlho, po chvili vysiel najavo jeho dalsi "romanik".. to uz bolo druhe dieta na ceste, takze zase len zena odpustila. ale... sama mala z toho problemy so sebou, vybijala si to na detoch - doslova, hlavne na tej starsej, pretoze mu bolo tak hrozne podobna... to uz romaniky boli na dennom poriadku u chlapa. u matky bolo na dennom poriadku vybijanie si svojej frustracie na dietati. neskor to prerastlo do problemu s alkoholom, trvalo to par rokov... nic strasne, ale najst matku padnutu vo vani na mol pre male dieta - no nic moc. romaniky pokracovali a pokracovali.. az to zenu uplne zlomilo - skoncila na psychiatrii. po ca. "rocnej dovolenke" jej nakoniec aj tak chlap "citlivo" oznamil, ze sa zamiloval jak koza do taliciek a ze od rodiny odchadza. zena - sup naspat na psychiatriu. a jedina vec, ktora ju po niekolkych rokoch z toho pomaly dostavala boli udajne jej deti. pricom vybijanie si frustracie na tej starsej skoncilo az ked mala niekde 16 a pri dalsom pokuse ju zmlatit sa zacala branit. povedala, ze to skusi este raz a zlomi jej ruku. jediny dovod, preco to dovtedy trpela bolo, ze mala nehorazne rada svoju malu sestru a nechcela, aby bola bita aj ona. pocity toho dievcatka ti tiez opisovat nebudem, pamata si ich vsetky a velmi presne. nejde to..

p.s.: po rokoch, ked uz bola starsia dospela sa dozvedela, ze uz ako 2rocna mala nehorazne dobry senzor na "hadku". z nicoho nic sa prestala hrat a utekala. neskor, ked uz bola starsia, a problemy doma boli coraz horsie, obracala pozornost radsej na seba, len aby uchranila mladsiu sestru. na zaver: to dieta bude cely zivot poznacene "vztahom" svojich rodicov. asi ta neprekvapi ked ti napisem, ze so svojimi rodicmi udrziava minimalny kontakt, a ked sa stretnu, nikdy to nejde bez zovreteho zaludka a rozcuchanych nervov.

ospravedlnujem sa, ze pisem mimo temu tak zdlhavo. Mariola, nech urobis cokolvek, nikdy nedopust, aby takto trpeli tvoje deti. a nikdy nedopust, aby si dopadla tak, ako ta zena, ty.

Mariola

Ale piktogram , kľudne píš , veď diskutujeme . Ty mi práve otváraš oči v tom , čo by som mala urobiť . Určite si nemyslím , že tvoj názor je zlý . Naopak , máš pravdu , že manželstvo stojí na dôvere , vernosti . Ja to viem , ale zatiaľ nechcem , nedokážem urobiť ten rozhodný krok . Ja ešte preferujem toleranciu , schopnosť odpustiť ...

trojka333 , najhoršia je neistota . Skús ho nejako vyprovokovať k rozhovoru , niekedy je aj hádka lepšia ako ticho ...My sme sa za celé roky vôbec nehádali , no teraz ma niekedy prepadne taký neistý pocit , že jeho sľuby , že s ňou skončil sú len sľuby .. Vtedy, ak mám podozrenie , hoci aj vyprovokujem nejakým podpichovaním hádku , aby sa vyjadril .
pozri , Laurina , ako sa mávate ?