Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Mariola

Je s ňou v kontakte v práci , údajne iba pracovne . Ja mám dojem , že ona ho už nechce , a on sa teraz spamätáva z toho , že si posral manželstvo , a nemá ani ju ... Naposledy som ho v sobotu vyhadzovala z domu , tak povedal ,že nič nie je ako si myslím a on vraj tiež trpí .... Nech preboha nerobím žiadne závery:-O

Mariola

Nie , preto som mu dokázala dať ešte šancu , lebo som sa všetko dozvedela tak nejak decentne . Ale ak by som ho nachytala trebárs s ňou v posteli , tak by som to mala priame stretnutie s realitou , a to by som nerozdýchala . Tým pádom by bol rýchly koniec .

Mariola

Ako ste sa rozbehli :-)))
trojka333 , skontroluj mu telefon , ak máš možnosť . Ako si vlastne prišla na t , že ti je neverný ?
Mne sa priznal sám , aj sa mi ospravedlnil :-)))
Je pravda, že keby som ho pristihla s ňou v nejakej chúlostivej situácii , alebo prečítala takú sms , tak by som s ním nedokázala žiť . Oni sa stretávali (jú ? ) iba v práci , cez víkend nič , je s nami .

Maoam

trojka333, preco sa nerozhodnes ty? kvoli detom? preco cakas na jeho rozhodnutie? aj keby sa rozhodol - pre teba, bola si s nim este niekedy stastna? dufam, ze s nim uz aspon nespavas

Laurina22

Maoam keby nahe fotky....ale oni chcu detailne mmsky

A urcite nechcu detail nosa....

Ten "moj" mi taketo veci pisal ked jeho manzelka spala.

Staci?