bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

papa Vám všetkým, zajtra sa stretneme:)))popíšeme
ešte som sa chcela spýtať zuzi, antidpresíva si nebrala asi nikdy však??a ako so spánkom???

mijka

celaskon dobrý, no málo..je to iba C vit.
v stresových sit. telo spotrebuje veľa magnézia a ak sa nedoplní, človek je potom podráždený, unavený a náchylný ochorieť.
kúp si aj celkovú vit. bombu...napr. ten Centrum..ja som ho môjmu tiež nakázala, lebo on to má tiež hrozné s tou stravou, pitím...tak ako ty..aj psychicky..smutno.
môžeš fakt aj ten persen, alebo persen forte, ak má človek väčšie probl. tak to nepomáha, no pri slabých dep.alebo smútku pomôže...je dobré ak si spravíš zásoby ked pôjdes späť!

samko r.

No áno!!! Aj celaskon podporuje tvorbu kyseliny.Na to pozor. A ten magnézium. Samozrejme súhlasím. Ale treba k nemu pridávať aj vápnik, inak si ho odoberie zo zubov a kostí.

mijka

ja len tak samko...ja na tie tlaky mám Rivotril..je tiež dobry je to AD, tiež na predpis a dlhodobé liečenie...
len som sa pýtala lebo ten tvoj má podobný názov:))
môžme sa premietniť do úzkosti:))naša téma:))