bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

neviem zuzik, ja som bola v zahr 9 mes. pred tým zdravá, mladá baba, no zahr. ma dosť vyčerpalo fyz. i psych., bolo toho na mna veľa.
psychicky mi bolo zle, chcela som ísť domov atd. a potom sa objavili aj fyz. problémy, začali mi trpnúť prsty, bolesti krč.chrb, chrbtice, a neustále závraty..trvalo to dlho, už som tretí mesiac doma, všetky vyš. som absolvovala všetko som mala negat., áno v zahr. som bola tiež v nemocnici, som mala strach, lebo sa mi stav nezlepšoval, ale oni nič nezistili, pred týždnom prišli na to múdry lekári naši že mám zablok. chrb., napravili a odvtedy sa mi stav začína zlepšovať:)
ale trpela som fakt dosť dlho skoro 5 mes. a strach z toho čo mi je.
ale už som dosť vybočila od tvojho problému, určite to môže byť aj zo psychiky, a hlavne vtedy ak tam nie si najšťastnejšia, a cnie sa ti veľmi za domovom ako som bola ja.ak si aj v strese to je tiež zlé, lebo v stesových situáciách sa ti sťahujú, tuhnú svaly.
no psych. robí veľa, jedno z druhým ide ruka v ruke...psych.a fyzično.
tak ti držím palčeky, nechcela som ťa mojím príbehom vystrašiť, to fakt nie, neľakaj sa, no ja som to mala fakt zlé..a vidíš dostávam sa z toho, síce to trvá ide to pomaly ale ide.
určite bude dobré ak prídeš domov, a tu ta vyšetria.
ja som si myslela, že to bude jednoduchšie, prídem domov, poliečim sa zo tri týžd. a potom pôjdem spať, odvtedy prešli skoro tri mes. som stále doma, ale už sa ani nebudem vracať.
v tom strachu a beznádeji som prišla na to, žiadne prachy nestoja za to aby som tam nechala svoje zdravie, človek penazí môže mať, ale ked raz stratí zdravie, nik mu to nevráti.
ako nehovorím, že je to tvoj prípad, toto bolo o mne..možno ti to máš úplne inak..to je len moja skúsenosť.
tak ti ešte raz držím palčeky, určite to nebude nič vážne, len sa ukludni, už skoro budeš doma a bude dobre..to mi ver..veľa spraví ked budeš doma vo svojom:))a nestresuj sa, viem,ľahko sa to hovorí, no ja som to všetko prežila tak viem...čím viac sa stresuješ, tým to bude horšie.
hlavu hore, o chvíľu si doma..bolesti prejdú:)
držkaj sa, a daj vedieť ako si dopadla:)))

zuzik

klaudika a po akych jedlach ..myslim z coho a tak?neviem,nikdy som s tym nemala problem.ani neviem kde je presne zlcnik :(

klaudika

ahoj. neviem ci to pozorujes aj po konzumacii nejakeho jedla, lebo moja mama ma problemy so zlcnikom a zlcnikovy zachvat sa tak tiez prejavuje..aj bolestami pod lopatkami

zuzik

kola dakujem..no vcera som uz bola v nemocnici,lebo som sa bala,tak som tam isla,no na nic neprisli..no buduci tyzden v stredu idem na svk tak sa musim dat dohromady,dufam,ze sa mi to dovtedy nezhorsi..moze to byt aj stresom a nervami ?ze uz sa neviem dockat ist domov?

kola

ahoj...skús si vyhľadať, témy o chrbtici..zadaj napr. krčná chrbtica pocit na dopadnutie...tam je toho hodne, môžeš študovať.
je mi to ľúto ako ti je, v zahr. je fakt ťažko, ešte k tom ak je človek chorý