bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

zuzik

mijka dakujem ti krasne mas pravdu vo vsetkom co si mi napisala...a tesim sa kvoli sebe domov a kvoli vsetkemu a uz sa zmierujem s tym,ze on tam nebude...dokonca som sa tak zatala,ze sa mu neozyvam...
inak samko kde je zlcnik?bojim sa,ze si mal aj s tym pravdu..boli ma pod lavym rebrom a dnes som jedla kecup :( moze to byt ono?

mijka

pýtala si sa prečo..proste chlapci sú taký:((nájdu sa medzi nimi aj blbci ktorý si nevážia lásku, a to hlavne, chalani mladý.
ale nie sú všetci taký, to viem tiež a na 100%!!!
ved uvidíš, ešte nehádz flintu do žita!
možno ťa prekvapí a príde domov:))a bude všetko ok:))
ak náhodou nie, aj tak to bude ok:))si mladučká..ešte budeš zopár krát zaľúbená:)

mijka

počúvaj moja, ja som tiež veľmi citlivý človek, a tiež som veľa plakal kvôli môjmu vzťahu..viem, ľahko sa to hovorí, a ked to na mna príde, tak sa tiež neviem ovládať, no ked je on k tebe takýto tak nestojí zato aby si kvôli nemu plačkala:(
viem, že je to ťažké, hlavne vtedy ked toho dotičného fakt lubiš, a ešte k tomu si daleko..ale prosím, neopúšťaj sa a neponáraj si tváričku v slzich..je to blbec,prepáč..ak sa takto chová..mysli teraz silno, ale fakt silno na to že len 6 dní a si doma..mysli na to ako obíjmaš maminku, ocinka a všetkých ktorý ťa majú taaaak strašne radi!!!!na toto sa sústred, moja, nie na neho..nie je to jednoduché, ale ak je to taký chalan, tak si ťa vôbec nezaslúži..ak si necení,čo pre neho robíš, kvôli nemu ideš domov...povedz si...omyl!idem domov kvôli mojej rodinke, kvôli mojim kamarátom a kvôli SEBE!!!!
neplačkaj, si ešte veľmi mladučká...ešte budeš šťastná,a ako to ti garantujem..ja si to tiež prežila!
ja to poznám, teraz si to ani nevieš možno predstaviť, niekoho iného, samozrejme, lebo lúbiš jeho...ale ak si to nezaslúži tak to nestojí zato, aby si smútila!!!

zuzik

nie len teraz odisiel ked som ja v GB predtym robil na svk moja dik krasne ale prisla mi kamoska tak idem papa :) dobru nocku

mijka

on je v zahr. odkedy skončil školu?tak to je už dosť,si myslím...a žeby ho rodičia tlačili do toho aby ostal vonka, ved nechcú mať doma syna??je to zvlášne..
len sa kludne posťažuj...mne sa môžeš:))

zuzik

mijka ja to viem :( ale preco ved mu davam vsetku moju lasku..kazdy mi od zaciatku vravel,ze si ma nezasluzi ,len ja som si to nechcela pripustit lebo ho lubim :( placem zase :(

mijka

masáž tak to hej, super:))no kosmo to neviem, skôr sa mi zdá, že to je reklamný ťah, a ide o to,či tomu človek verí,alebo nie.myslím tomu, čo tam hovoria,že pomáha atd.ked má človek k tomu pozitívny prístup asi to pomáha...ja fakt neviem:((mám ešte nejaký čas na rozmyslenie..už som toľko penazí vyhodila na liečenie a vecí okolo toho odkedy som doma, a príjem nemám žiaden..kosmo ma stálo 2600,tak si to musím fakt dobre rozmyslieť.

mijka

zuzi, vieš je to dosť ťažké a zložité..no ja neviem, nechcem ťa raniť, nepoznám ťa ani tvojho priateľa...viem, že ho ľúbiš, no neviem či on naozaj ľúbi teba ak sa takto stavia k vášmu vzťahu, mohol by ťa vidieť, byť s tebou a on ešte váha???to sa mi veľmi nezdá:((si si istá jeho citmi?
vieš, ked niekto niekoho naozaj ľúbi, tak nerozmýšla nad tým či ísť či nie,a nenecháva sa ovplyvnovať, lebo mu záleží na tom druhom a chce byť s ním, to viem, z vlastnej skúsenosti.