bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

ja sa mám celkom fajn, dnes mi neurolog zas naprával krčnú, potom som bola na masáži,júj, bolo to fajn...len keby tá pol hod. kým ťa masíruje neprešla tak rýchlo...skoro som mu zaspala na posteli:))inak ma to ešte stále kus pobolieva a mávam aj tlaky na hrudi, takže neviem na isto či psychika či chrbtica..zas testujem mozgodisk:))ako staré babky:))mám ešte asi týžden možno pošlem naspäť:((

zuzik

ja sa s jeho mamou ani poriadne nepoznam stretli sme sa par krat,ale mam pocit,ze ho tlacia oni aby tam ostal..no vies,ja ho lubim,kvoli nemu idem domov a minula som peniaze na letenky a za tie 3 tyzdne co budem doma nedostanem ani fuka,ale idem,lebo mi povedal,ze pride a teraz toto ..ja mam dlhy musim splatit a nezostane mi nic a aj tak som kaslala na to a chcela ist za nim domov a on?ma letenku za biednych 20 euro a este rozmysla a robi odkedy skoncil skolu ja robim prvy rok takze ziadne uspory nemam..uf konecne to zo mna vyslo a niekomu som to povedala.lebo ma to tak mrzi,ze asi dava prednost peniazom..no aj napriek tomu ze ho milujem,ak nepride domov teraz z mojej strany bude rozchod

mijka

zuzi, no nechápem..ak má aj letenku tak prečo nechce isť domov???to mi je nejak divné:(
ved ked vie že ti ideš tiež a môžte sa doma stretnúť, tak neviem prečo.
asi nemáš naj. vzťah s jeho mamou, ked ho takto odhovára, ved to je blbost..ked ho lúbiš počkáš na neho...no samozrejme, ale ked má letenku tak čo mu v tom bráni??robota?alebo by mal veľké výdavky?

zuzik

ako sa mam?nemyslim na zdravie,teraz ma trapi ten moj blbecek...ale snazim sa aj na to prestat mysliet a mysliet na to ze len 6 dni a som doma :)

mijka

ako sa mi máš dnes??je to už lepšie, dúfam hej:))nebud smutnučká!!!
mozno má aj milan pravdu.neviem, s tým som sa ja nestretla.

milan-sk

Eventualnym "vyvolavatelom" tejto choroby moze byt tvoj zlcnik konkretne mozes mat cholecystitis. Bolest vznika casto po najedení a tiez casto vyzaruje pod pravu lopatku. Alebo sa moze jednat o vredove ochorenie. Zalezi odtoho kedy ta zacne podbrusie boliet ci ked si hladna albo ked sa najes. podla tohto zistis ci je potencialny ulcus v oblasti gastria alebo duodena..

zuzik

mijka ano dava sa ovplyvnovat a neznasam to! ja mam 19 a on ma 23,do kel...my sme sa nevideli tak ako vy,3 mesiace skoro..keby prisiel toho 3.4. (uz ma aj letenku) tak by to boli necele,lebo som odisla 6.januara naspat. a mam tu kamosov mam tu aj brata ale je daleko uz sme sa mesiac nevideli...som pri londyne blizko a som od PP a inak uz som tu :)