bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

v irsku nemajú jemne perlivú, neviem ako v anglicku, ale asi podobne.kúp si vodu, môže byť aj bublinkavá, ale treba ju vytrepať!!
neľutuj na to peniažky, bude ti lepšie, a pi veľa...min 2litre za den, a nie dzúsu!

samko r.

Je tam aj moja suseda, tiež Zuzana a tiež ma doma na Slovensku lásku a tiež má prísť asi o jeden, alebo dva týždne. A tá voda? Fuj. Kašlem na takú republiku, kde sa nedá napiť z vodovodu!!! Rýchlo domov na Slovensko!!!

samko r.

Rodný môj kraj, Dedinky v údolí a mnoho iných slovenských piesní, ktoré musíš milovať, lebo sú o tvojej rodnej krajine, ktorá ťa vždy prijme.

zuzik

samko oni ju este filtruju lebo je hnusna a smrdi...och nase drahe slovensko tam je vsetko naj aj ked penazi tam tolko nemame ale teraz som ich zacala nenavidiet.bez penazi by bolo lepsie...ale co uz ked je taka doba