bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

samko r.

Mijka, Rudotel je proti pocitom úzkosti a stavom strachu, proti panickej poruche. Obsahuje liečivú látku t.z.v. denný trankvilizér, ktorý obsahuje aj bylinka Trezalka. AD- antidepresívum je aj Neurol a zaberá rýchlo, ale nemá takú trvácnosť na organizmus, preto sa musí užívať cca 3x1 tbl. denne. Ten Rudotel stačí 2x denne polovička. Je na predpis, a keď si ho kúpiš mimo, stojí cca 66 Sk.

mijka

to máš na predpis alebo len tak???
a zuzik, ak si psych. v pohode to je dobré, ale dlhodobý stres môže spôsobovať aj depky, no už bude ok..ale aby si nabudúce lepšie znášala stres, kúp si doma bud magne B-6, alebo magnézium šum.tabl.-vitamíny..tie ťiež potrebuješ, napr. Centrum tam je všetko, persen,alebo deprim...to sú bylinné tabletky, žiadna chémia...a ak nemáš depky to ti pomôže, je to proti stresu, na ukludnenie a podporuje aj spánok.

zuzik

veru mam ho na cypre...no dufam,ze bude doma vtedy ked aj ja ...mijka tu sa da kupit aj bezbublinkova obcas si kupujem ja mam najradsej cistu vodu,a nie dzusy ale ked moja family kupuje len dzusy

samko r.

Nie Mijka, nie je to moja suseda. Tá má už spať, preto som sa čudoval, že je ešte hore, ale je to len náhoda. Ozaj, Zuzik, žiaden Hot-dog, žiadna horčica, žiaden kečup!!! Aspoň, kým sa z toho preliečiš.