Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

daniela20

Inak posledné mesiace všimam na sebe jednu vec. V čase ovulácie som rovnako zravá a naladová ako tak den dva pred svojimi dnami . Niekedy si aj týžden na sladke ani len nespomeniem a potom zrazu bum . Zrazu to mam pred sebou a jem . Ako včera ako dnes. Možno teraz najbližšie 2 tyzdne nebude nič. U mna sa to zvykne pokazit obycajne cez vikend.
Niekedy som naozaj odhodlaná , niekedy akoby som sa vzávala. Cele je to v hlave. Fakt. Ale tych dnesnych 64 ma fakt sokovalo . A viete co som spravila ?? Dala som si koláč a tofife. Citila som neuveritelnu chut na to . Jednoducho som MUSELA. Vidite , na jedne strane vyplakavam ze nechudnem , na druhej robim toto . ALe je zvlastne ze ked som v skole a idem do obchodu kupit si daco sladke ma ani len nenapadne, fakt nič... !!!
Celé je to o psychike.

Inak viete nad čím niekedy tak rozmýšlam ? Či by nebolo lepšie prijať seba takú aká som , ako sa večne trápiť diétami , chudnutím a podobne. Mám dvoch známych , ktorí to už majú bohužial zrátané // že to takto sprosto napíšem // majú rakovinu deti, rodinu a sú strašne mladí na to aby ...
A ja som večne nespokojná . No zdravá .

Maoma : Moja výška je 171cm. Len prosím nepíš, že váha 63-64 je v pohode..

VaMo

Fakt je treba si uvedomit, ze to chce kompletnu zmenu stravovacich navykov a vlastne aj zivotneho stylu - pravidelnost v jedeni /zdravom/ a pohyb - zo zaciatku intenzivnejsie, potom len na udrzanie a naozaj sa neda cakat zmenu - AK MA BYT TRVALA - za tyzden, ani za mesiac. Pomaly a postupne, potom to bude aj trvale.
maom
Ja som na tom podobne, tiez uz v podstate potrebujem len "doladit" par kil a tiez uz nestresujem kvoli obcasnym "prehreskom" - u mna hlavne v podobe sladkeho.
Vas, mlade dievcata - chcem len poprosit- vyhnite sa snahe o rachle schudnutie...Aj ja som si presla nie jednym jojo efektom kym som pochopila, co telo naozaj potrebuje, co mu je treba dat, aby sa citilo a fungovalo v pohode. Takze - vydrzat, vysledky sa dostavia. Len nenechajme zaspat metabolizmus nezmyselnym hladovanim, dietami...naucme sa jest, aby sme mohli schudnut :-)

Dorca113

Ahojte ľudia ja som tiež potrebovala schudnuť a vďaka tomu som sa dostala na stranku www.akoschudnut. sk/ dv/ (napište si to bez medzier ja som to napisala len preto s medzerami aby to nebolo odstranene)a tam stačí vyplniť dotazník a bude vám priradení wlnes poradca ktorý vam pomože zdravo stravovať vďaka herbalife produktom a bude sa o vás starať ako najlepšie vie :) skuste to fak to pomáha

Dorca113

Ahojte ľudia ja som tiež potrebovala schudnuť a vďaka tomu som sa dostala na stranku -odkaz odstránený- a tam stačí vyplniť dotazník a bude vám priradení wlnes poradca ktorý vam pomože sa zdravo stravovať a bude sa o vás starať ako najlepšie vie :) skuste to fak to pomáha

Maoam

no pred rokmi zo 69 na 57 za rok

teraz zo 60 na 57 za tri mesiace, z toho sa prvy mesiac-dva nic nepohynalo, ale teraz ano 2kg/mesiac a chcem ist na 55, to je uz pijanko, doladim postupne bez stresu

moje telo potrebuje viac casu, prve tyzdne som este aj pribrala alebo sa nic nehlo, cim viac stresu a tlaku som na seba vyvijala, tym horsie - u mna je kamen urazu psychika a stres/tlak v sebe, ked som toto vedome nechala, pohlo sa to, potom vela vody, zeleniny, vlakniny, odislo vela vody, zacalo mi lepsie travit, ale to chce proste cas, ked niekto roky zle jedava, pripadne je zavisly od cukru, tak aj po chemickej stranke sa neda od tela vyzadovat ze za tyzden si zvykne na novy rezim

to je zavislost a tej sa da zbavit len pomalicky, vsetky zachvaty zravosti, pripadne chut na sladke su pre mna znakom nejakej nerovnovahy, bud si zeny odopieraju/hladuju a potom to telo nezvladne, co je pochopitelne alebo maju nedostatok nejakych dolezitych latok v tele a telo si ziada energiu a vyzivu takto

VaMo

Tak ja som vcerajsi den, pocas ktoreho som sa snazila jest "ukazkovo", zakoncila velmi zle. Ked vecer zjem jednu musli tycinku, tak uz je jasne, ze to pri jednej nezostane, a tak aj bolo - sla dalsia a dalsia a nakoniec pernik...:(((
Ale myslim si, ze netreba stresovat v takych pripadoch. Stalo sa, co uz. Neznamena to vobec, ze to tak bude aj dnes, zajtra.
Dnes sa drzim - rano: jogurt, celozrne lupienky. Desiata: jablko Obed: Zeleninove rizoto od vcera :-)
Vcera som vynechala cvicenie /boli sme len na prechadzke/, takze dnes pred vecerom isto hodinu orbitreku dam. A po veceri si rozlozim radsej zehliacu dosku a pozehlim tu kopu pradla, aby som "len tak" nesedela a neprepadla chutkam na sladke :-)))
Katka
Pre mna moze mat cottage prichut aku len chce, "milujem" ho akokolvek je dochuteny
danka
Nech ti nie je zo seba zle, telo potrebuje cas, aby si zvyklo ako na dobre, tak aj na zle. Zvolila si tu spravnu cestu a vysledky sa urcite dostavia.
maom
Ty si mala aky zaciatok a priebeh?

Maoam

daniela20: a na aku vysku mas tu vahu? aku vysku ma tvoja kamaratka?
zdanie niekedy klame, mozno ma PPP alebo ma uzasny metabolizmus a mozno to bolo jej jedine jedlo za den, ine by bolo keby si s nou byvala v jednom byte aspon polroka a zazila ju tak, nie len obcas vidiet co si kupi a co zje

musis mat trpezlivost, 2 tyzdne su nic, telu trva, kym sa prepne, ono sa to zvykne spustit tak po mesiaci-dvoch, daj si trocha viac casu...pi vela cistej vody, skus pridat mineraly, vitaminy, pohyb, postupne sa to spusti uvidis, u mna trvalo tri mesiace kym sa telo naozaj pohlo, ale vydrzala som, oplatilo sa

daniela20

Dnešká váha 64,1!!!! Je mi zo seba zlee... 2 tyzdne sa stravujem ukazkovo , nechudla som nič! Včera som bola na brigade po škole utahaná ako pes do večera..Zjedla som to čo som nemala. Je mi zo seba na nič, tak mi treba.
Ba by mne sa to nikdyy nepodarí .. Ja už neverím :-((( Prečo nemozem mat aspon tych 60???
Spoluziacka si minule kupila pikao cokoladove + syrovo slaninove zemle a ma 48 kil!!!

Katkaaaaa

ja som strašne zvedavá, čo to bude, keď sa odvážim, ale ešte týždeň musím vydržať, nemám v Bratislave váhu:D
včera som mala na večeru zeleninu s cottage a chcem sa vás spýtať, ak aj vy papáte cottage, papáte aj tie ochutené, či len biele?
aaa dnes na obed tofu, tak sa stráášne teším, mňam!

VaMo

Pravdu povediac nie velmi, mozno kilo...ale ja uz tazko chudnem, skor chcem uz len doladit postavu a zdravo sa dlhodobo stravovat, zlepsit niektore stravovacie zlozvyky - sladke, pojedanie vecer pri telke a tak. A hlavne spevnit postavu cvicenim a udrziavat to.