Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

sisaaaaa

Dorca113 prosim nerob tu reklamu na herbalife ja to tu sledujem a chcem sa naucit lepsie a zdravsie stravovat nie sa nadajat drahymi napojmi .pochybujem ze to suvisy zo zdravymi stravovacimi navykmi.

Dorca113

No ale horšie je,že potraviny nie sú take zdravé ako dakedy vezmite si že denne by naše telo malo dostať 34mikroživín vápniku a keď 1 banán ma 2 mikroživiny vápnika tak denne by sme ich museli ziesť apoň 17 čo pri našom štýle života nie je možné a to vravím len o vápniku čo všetky vitamíny omega 3 masne kyseliny a.... keby sme sa všetci stravovali tak ako máme tak nikto nemá prebytočné kila
ale ja som objavila jeden užastný výrobok ktorý obsahuje všetko čo by sme mali za den ziesť a je to v podobe koktejlu čiže je to aj chutné ak chcete viac info tak na DorotaValtrova@gmail.com

VaMo

Prave si "varim" sojove platky, k tomu dusenu zeleninu, snad bude stacit:-)
S tymi chlapmi - mozno je to niekedy len zdanie, ze si z toho nic nerobia... Mozno len pred cudzimi ludmi, navonok. Moja polovicka napr. bojuje so sebou ovela viac ako ja. Trapi ho tych 10-13 kg naviac, riesi to ale samozrejme narazovo-podari sa mu nieco zhodit odopieranim a naberie este viac, ked zacne jest normalne.

Maoam

hej, presne chlap ma chut na pizzu, objedna si :-D, ide si po pivo, vyvali sa na gauc a ma pekny vecer :-DD, neriesi ani jednu kaloriu v tom, ma chut na chipsy, da si :-DD, ma chut sa ist opit? ide :-DD, ma chut na sex? Ma ho :-DD a tak dalej... chce niekam odcestovat? urobi vsetko pre to, aby sa co najskor tak stalo...a proste neriesi, uziva si.....mam sa co ucit veru

daniela20

maoma tak o tych chlapoch si to dala uplne presne :)) Oni si zivot naozaj uzivajú ..
Inak aká je Tvoja výška váha, ciel ? :)

Maoam

daniela20: ano, ta vaha je UPLNE V POHODE :-) ale to nie je to, co chces pocut, viem

vaz si zdravie, je to to najcennejsie, ale na to clovek pride az ked ho strati a vtedy je uz neskoro, ber si teda priklad z tvojho okolia ak si dostatocne rozumna, co myslim si si, lebo by si sa nad tym ani nezamyslala

ano, je to hlavne o psychike, u mna teda na 80% zvysok su hormony pred kramami a pocas ovulacie, vtedy nedokazem ovladat chut na sladke ale to akceptujem, lebo je to chemicky sposobene a za to nemozem

moj tip je, ber to vsetko lahsie, volnejsie, uvolni sa... vela zien ma problem s tym, ze su prilis zazrate do veci, su prilis v krci, vsetko chcu za kazdu cenu, vytvaraju si tym blokady, v tomto je dobre odkukat to od chlapov, ti si ziju ako chcuu a robia na co maju chut a netrapia sa pre prkotiny - a ovela viac si uziju zivot potom