Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

jajka01

mne vaha prve dva tyzdne isla pekne dole, ale teraz sa to akosi zastavilo :( kazdy dne si zacvicim, pocitam kalorie (aj ked niekedy zhresim, tak si davam pozor aby som nepresiahla pocet kalorii)...jedine nedelu bola taka akcia, tak som jedla vsetkeho do bludu - taka jednodnova pauza..moze to byt kvoli tomu jednemu dnu? lebo neviem fakt :((

VaMo

Jannine
Dik za info. Jasne, ze cokolvek si myslime, ze nam pomoze, tak sa toho chytame. Vazne ti prajem, aby to zafungovalo. Ja sama som utopila za poslednych 10 rokov dost penazi do vsetkeho mozneho okolo chudnutia a tak. Stihas po praci alebo nepracujes alebo to casovo nie je narocne?

VaMo

mo9mi
Je fajn, vidiet ako ine bojujete s tym istym co ja, takze sa tesim kazdemu prispevku :-) Precitala som si tvoj jedalnicek - mozno len dnes ti to tak vyslo, ale je tam dost malo bielkovin. Tie fakt treba. A ze das aj na olovrant ovocie a nie zeleninu, neries.... to je v pohode, hlavne ak potom este sportujes.
R: celozrna kaizerka+ľ dcl Acidko D: 2 platky ananas O: varene zemiaky, sojove platky Ol: 2 dcl acidko V: dusena zelenina+cottage cheese No a samozrejme hodina orbitek :-)
zatial :D ale noc je mlada :D

mo9mi9mi

takze dnesny dnik... ranajky: celozrnna kaizerka so sunkou, desiata: jablcko, trochu hrozna, obed: opat jablcko, trochu hrozna a celuzrnnu kaizerku s syrom, olovrant: ako sa tak na to divam tak zase jablcko a trochu hrozna, vecera: polievocka, celozrnny chlebik so sunkou........ no mala by som nahradit to ovocie zeleninou aspon z polovice....ale jablciek sa nemzem dojest...mnam a take dobre domace :D :D :D ale lepsie ako keby si dam nejaku cokoladku...to mi nahrada sladkosti :D ...vecer pojdem na bike aspon 40 minut, behat este nemozem ist koli nohe ale uz je to lepsie tak si dam aj nejaku posilovacku....drzim palceky aby ste odolali tomu zakernemu sladkemu :D :D :D :D Vamo si sa tu zhostila ulohy leaderky:D dufam ze sa ti dari

Janinne

VaMo

no mi hovor o pomalom metabolizme :) (mam 37r.)ale priberanie mi islo fantasticky! :) Zatial je to asi kratko na zhodnotenie Komplimentu ale moj doterajsi dojem je dobry. Venuju sa ti individualne, sleduju tvoj jedalnicek a vysvetluju co ako zaradit, vylucit, nahradit a tak pod. tym ze musis jest 5x denne tak je to celkom narocne na planovanie ale zase nie si hladna a da sa to aj pekne kombinovat. Najprv ta zahreju v takom boxe a potom sa ide cvicit. Cvicenia su v podstate na oko nenarocne s vlastnou vahou prip. cca 2kg zatazou ale ked sa do toho pustit tak v momente si oliata a zistila som ze mam svaly aj na miestach o ktorych som netusila :) Vazia ta pravidelne a v intervaloch aj meraju. Som zvedava ako dopadne to meranie - to by som mala absolvovat tento tyzden... viem ze to je beh na dlhsiu trat ale ako motivacny faktor by par centi menej bodlo... :) dam update. Inak kludne sa pytaj ak ta nieco konkretne zaujima. Mne hlavne vyhovuje ze to mam naplanovane dopredu a teda sa sama pred sebou nemozem vyhovarat :D

Janinne

VaMo

no mi hovor o pomalom metabolizme :) (mam 37r.)ale priberanie mi islo fantasticky! :) Zatial je to asi kratko na zhodnotenie Komplimentu ale moj doterajsi dojem je dobry. Venuju sa ti individualne, sleduju tvoj jedalnicek a vysvetluju co ako zaradit, vylucit, nahradit a tak pod. tym ze musis jest 5x denne tak je to celkom narocne na planovanie ale zase nie si hladna a da sa to aj pekne kombinovat. Najprv ta zahreju v takom boxe a potom sa ide cvicit. Cvicenia su v podstate na oko nenarocne s vlastnou vahou prip. cca 2kg zatazou ale ked sa do toho pustit tak v momente si oliata a zistila som ze mam svaly aj na miestach o ktorych som netusila :) Vazia ta pravidelne a v intervaloch aj meraju. Som zvedava ako dopadne to meranie - to by som mala absolvovat tento tyzden... viem ze to je beh na dlhsiu trat ale ako motivacny faktor by par centi menej bodlo... :) dam update. Inak kludne sa pytaj ak ta nieco konkretne zaujima. Mne hlavne vyhovuje ze to mam naplanovane dopredu a teda sa sama pred sebou nemozem vyhovarat :D

evik1

dorca113,tak mi prišiel HL,lebo už ma to štvalo,ako sa každý dohaduje a idem urobiť test-ok?stálo ma to síce moje prachy.ale som srandistka a už vážne by ma to veľmi zaujímalo,aký vplyv to má na energiu človeka,keďže mám náročné zamestnanie a športujem denne ,chcem vedieť,aký vplyv to na mňa bude mať.Takže dnes váha 52,8kg.po roku som sa odvážila!mám + 4 kg za posl.1,5roka.Tak ideme na to....