milenka

giraldina

elle, ked sa nieco poserie v manzelstve je to vec manzela a manzelky. ked si manzel najde inu a taha to s nou dva roky, je to on, kto si rozbija manzelstvo, a nie ta milenka. Keby bola Zla??? milenkou mojho muza nenavidela by som ju, ale vinila by som iba muza. Je svojpravny a ma vlastny rozum. Ale na mieste Zlej??? by som si nebola taka ista, ze toho muza poznam, ked dokaze tak dlho klamat svoju zenu a v podstate zbytocne...

zrrzka

elle,
presne som cakala tvoju odpoved. zasadne nehadzem ludi do jedneho vreca. ja sa tiez snazim zit svoj zivot moralne, milenkou som nebola a so zadanymi si nezacinam. len zazila som zenatych chlapov, ktori hladali a hladaju nieco pomimo.. vies, laska si niekedy nevybera, dokazem byt empaticka a pri manzelskom trojuholniku vacsinou trpia ako manzelka a aj milenka (ak ho lubi). nemyslim milenky, ktore idu po zenatych kvoli peniazom.. asi tolko.

elle

Horr, milenka bude vždy iba milenkou. Vidíš sama vieš identifikovať svoje pocity...vizeráš že si silna osoba, lebo poznam ženy čo sa zrútili a nevedeli si zariadiť svoje životy bez manžela. Ale aj tak nemal nikto pravo sa ti rýpať do manželstva.

horr

preto som si nezbalila kufre hned ako som to zistila pretoze vyxovavame jeho dceru z prvého manzelstva,pre info spoznala som ho uz 4 roky po rozvode.takze ja som v postoji milenky nebola.
jeho prvá zena ma rasej zarábanie rýchlich praxov ako potomkov.

horr

mne najviac zranilo to ponízenie vzdy ked mi zavolá ako sa mam v práci,ze ma miluje.ked sa ma v dotkne...ked mi kupi kvet na MDZ a určite kupoval 2..
nieviem to posudit ,ale byt v postoji milenky a nemal by xlap pádny dovod na udrziavanie manzelstva citila by som sa ponizovaná aj ako milenka...asi.

elle

Poškať, počkať! To si zle pochopila, ja som toto prežila s mojim otcom, moj vzťah je v poriadku. Zrrzka, o akom kríži hovoríš? Tie ženy si to dobrovolne zvolili. A ja nemoralizujem, síce sa snažím žiť moralne, ale to ti nevadí že? Je to prirodzena ludska vlastnost, síce mnohym ludom.

dada

"zla" mala by si ale trvat na tom, aby to na rovinu povedal doma svojej...inak je to pokrytec a takich ja nemusim...ak ta miluje nech jej to povie...inak je to posranec...

zla???

Horr: nebudeš mi asi veriť ale mrzí ma to čo prežívaš. Túto diskusiu som začala presne pre to aby som počula názor niekoho ako si Ti. Nie z postranným úmyslom niekomu ublížiť, ale z dôvodu že ja netuším ako to je. Keby vsťahy boli ľahké ajj život by bol ľahší. Držím Ti palce a aj keď Ti určite na tom nezaleží máš moju úctu.
Nie je totiš všetko len biele a čierne. na neveru treba dvoch, nikdy tam nie je len jeden ten zlý.