milenka

tyui

Nemam s tym nejake skusenosti, ale ked nema deti, tak, preco k tebe nepride, a nezobere si ta??? neviem, no ale vyhovuje ti to takto?? zit??? ze je zenaty, a ty si mu dobra iba na to?? ked ce, pride, akokeby sa nic nedialo, no nezavidim taky vztah, ale zaujimalo by ma, preco... zene jeho manzelke to nevadi, a nic s tym nerobi??

driny4

Ste normálne??? normálny?? tak zasa len ženu upalovať??? a ten chudáčik čo ťahá dve ženy za nos, tak ten je v pohode??? Jemu to vyhovuje,, a milá moja, keby ťa mal úprimne rád,, ver tomu, že keď nemajú deti,,, tak dávno by ho už doma nič neťahalo,,,ale asi ťahá,, keď sa neviem rozhýbať,, čo od neho čakáš,, Nájdi si niekoho iného,, chlapov je všade dosť,,nepodceňuj sa, váž si sama seba,, Prajem veľa šťastia!

emo

Ano? A čo je to za lasku ktora ubližuje druhým?? Zakazana laska ktora je odsudena na zanik. Proste iba taka pičovina..

aaa21

jasne lebo mate shcemu na vsetky milenecke vztahy...lenze situacie nie su vzdy rovnake .. moze tam byt aj laska..len zial so zenatym muzom ale je to taka ista laska..nikdy nevies do koho sa zalubis...

katarinna

Ja si myslím, že tomu chlapovi vyhovuje, že má doma manželku u ktorej má vypraté, vyžehlené, navarené a navonok sa môže tváriť ako serioznosť sama. Pri milenke mu vyhovuje, že mu nevyhazuje na oči domáce strosti ktoré pri spoločnom živote prídu a môže sa hrať na to čo nie je a ona mu to žerie.
On má všetko o oni dve sa trápia.