mesacna spotreba

LETICIA

precitaj po sebe este raz prispevky a poriadne. to mate aj tak dost kg ty nie, ale druha cast a este mi staci ako sa vyjadrujes ze zradlo, ako pre psov. to tvoja mamka cely den je doma, ze stiha piect a varit? ci ako? kolko mas rokov? mas aspon strednu skoncenu? lebo tvoje vyjadrovanie svedci o tvojom IQ ze picoviny, ppc... ok ved kazda domacnost je ina, tak nech vam mamka pecia vyvara aj teple ranajky kazdy dente a ZERTE. a cibula a cesnak sa u nas zlatko nastrocne nepapa :-D si chudera a labilna, lebo nedokazes prijat iny nazor ako ten tvoj :-*

lamborginka

kolko vazime ? hm ja 54kg maminka 73kg tatko cca 99kg a brasko cca 98kg ale ten posiluje a je to aj tym ,,asi tak Letcicia ale tebe ,,,e prepac vystatovanie je ze som na jednu temu napisala prispevok noralne kolko my miname denne na zradlo penazi , dalej som sa vyjadrila po tych nechapavch reakciach preco tolko lebo sa u nas vari a to je podla teba vystatvoanie ?? ty si uz fakt ? to sa akoze vystatujem ked napisem ze moja mamka vari kazdy den a pecie ??? to uz fakt je chore ved jasne ked tvoja mamma nevari tak tebe toto moje pride ako vystatovnaie lebo u vas sa asi vari len na vianoce ... a mudrana asi ked su moji rodicia zivnostnici tak im nezabezpecuje robota obed ,,, a ja jest zgerby nebudem a brat tiez odmieta jest psov a zelene maso ,, ty si strasne cudna osoba ,,ked to beries nroalne ked sa v rodine volakdo nazere ako vystatovanie ? to mozem sa vystatovat hmotnymi vecami a hmotnym hnutelnym ,nehnutelnym majetkom a nie do ppc zradlom to uz co je ,,a keby sa tak chcem vystatovat zrradlom zacnem tu psiat picoviny ako sa cela rodina stravujeme v 5++++ hotely a chodime po retikach a nemusime varit a v kazdej restike denne nechaeme za obed 4clenna rodina a zereme staky najkvalitnejsie ,,, to by bolo vystatovanie ty mudra zena , ked sa u vas zere maslovy chleba s cibulou tak janse ze tebe to pride ako vystatovanie ze napsiem ze u nas sa vari a lubime sa nazrat ,,a ked tak zavidis tak jeb na to a nevyjadruj sa laskavo ,,, tie tvoje picovinyy ,,sa este len zacnem vystatovat to zbadas co je to vystatovanie si uplne trapna ...

LETICIA

nema byt ti co luto, lebo som pisala, ze my si nato nepotrpime, neviem si predstavit vstat, aby moja mama este pred pracou nam robila "TEPLE" ranajky. ved kazdy sa stara o seba, ci? moji rodicia maju obed v praci, a ja mam tiez obednajsiu, neviem si predstavit aby som prisla domov na obed z prace a moja mama naservirovala kazdemu porciu :-D neviem ani kedy by to mala stihat. a nikdy ani nepecieme, lebo u nas by sa pol tepse vyhodilo, radsej si kupime 5 zakusky. a mozem sa opytat ked ste taka papkava rodinka kolko vazite? neboj sa aj my sme boli na dovolenke... lebo mne to pride z tvojej strany ako nejake vystatovanie, ze ako my si doma varime, kolko papkame, len mne to pride gadzovske. 5 x chod na den.

lamborginka

LETICIA skus po sebe cittat prispevky potom ako ho napises ,,,ty sama si sa vyjadrila ze zivot nie je o zrani a o peniazoch ,,":tak len spatne som ti napisala tak ako ty mne tak ta poprosim nabuce si prispevok precitaj po stlaceni Enteru ,, ani mi nestojime cele dni pri hrncoch, aj po restikach ked chodime po dovolenkach ale jednoducho sme na domacu stravu naucení , maminka vyvara , lebo tatko lubi papat aj brat a maminka je rada ze im chuti a jasne ze ju to nebavi varit kazdy den ale teple jedlo je zaklad pre zdravy organizmus, dobry vyvoj a teple ranajky su u nas odmalicka samozrejmostou aj teple jedla ,,,tak ,,a tvoja mamka nevari ? pre tatka ? pre vas ? poznam vlea takych rodin kde sa nevari , a decka potom pol vyplaty davaju na bagety, mc donaldy a kazdy mi hovori ako mi zavidi ze moja maminka taktko vyvara ,,to mi je luto ze si nezazila pravu domacu kuchynu , amminkine teple kolaciky, domacu knedlu, parene domace buchty a poriadny kus maska doma pripraveny ,,not o mi je luto to nepochopim ,,a za ten stravny listok sa teda najest neda to vam nepviem ja ale aj daslich 100ludi teply obed urcite nie ,,akurat nejake lacne menu co sa bud neda jest alebo ked ano tak je zo zeleneho masa ktore sa dobre okoreni a ani neviete co jete

LETICIA

lamborginka to ako sa vyjadrujes? ja nezerem, ale jem, tak sme trocha ina rodina, nepotrpim si na teple ranajky, na teplu desiatu, na teply obed, na teple olovranty a na teple vecere :-D nasi obedy maju v praci stravne listky a niesme ani cele dni doma aby sme stali za hrncami a varili cele dni pre celu pereputu, niesom taka osoba aby som cely zivot sa starala o kazdeho ci ma kto co doma jest. moju mamu som fakt nikdy nevidela stat za hrncom aby mi vyvarala, alebo pre otca.

lamborginka

alle si tam zapocitala mimo domu takze to tiez spravi svoje ,,my sa nestravujeme v cinnskych restavraciach ani v inych lebo chceme vediet co jeme a kvalitne ,, no a nebudem tu nikoho presviedcat ci je to pravda alebo nie ..sama chodim ajj na nakupy a vidim kolko co stojii ajj ranajky , desiata, obed,olovrant , suroviny na kolace , zakusky , vecera a tych 50eur to spravi vzdy ,,,enmmam nahodou vydokladovat vam blocky za kazdy denny nakup aby mi niekto veril ,,este raz opakujem nam nik nic zadarmo nedava ani ovocie ani maso ani zeleninu ani nic a poznam aj vela dasliich rodin co si dovolia vacsii luxus a polovica potravin skoncii v kosi ,,,co nesihaju jest alebo maju len aby sa ukazali ,, no my sa lubime najestt ...a kazdy den je u nas na obed masko ,, ovocie, zelenina, sladkosti ,,v,setko co si telo pyta ,,mineralne vody , sytene nealko a to v setko stoji ,, a u nas nenajdete na obed makove slize , alebo leco s ryzou na obed ,,priznam v takych rodinach sa da setrit a neminu,,, aj takych osobne poznam a ked prisli k nam na navsetvu nevedeli sa dozrat a odist od nas,,,tak ako hovoriaa druhíí mame hody kazdy den...a tatko s bratom potrebuju papat a vela a hlavne masko ..)ja fakt by som chcela vidiet co jedavate vy ,,ked spotrebujete 10eur denne ,,,ehh ved to len mna vyjde cesta do prace , jedne Marlborky ,zuvacky a cola tak nechapem kde vy zijete teda ,,)zomriem asi fakt si vela ludi odopiera od huby co sledujem a to riadne,,,,ale znamych co tiez poznam a chodia nakupovat na vikend nakup tak cca za nakup 100eur padne a nic v kosiku nie je ,,tak ja neviem fakt co zerete

alle

4clenna rodina- strava do 400€mesacne a to amme doma stale cerstvu zeleninu(brokolica, spargla, cherry paradajky atd), ovocie( ananas, jablcka...), sunky, syry(mozarella..), teplu sttavu amme kazdy den(aj losos, stejky..), cize mame uplne vsetko co chceme a to sme 4 uplne dospeli ludia. Cize sa mi nezda ten lamborginkino vyuctovanie, lebo neviem co viac by sme v tej ladnicke mali mat, aby sa nam to tak predrazilo. Plus tam je zaratane aj kvalitne vinko.

lamborginka

a ked si taka mudra vyjadrila som msa kteme ktora mimochodom o zradle je ,,,tak sa zlata nauc citat a potom mudruj ,,o com som sa mala vyjaddrít k teme o laske ? ked sa tu pytala dotycna kolko mame spotrebu na jedlo mesacne ,?? ASI LEN O ZRADLE A O PENIAZOCH JAJJ SI TY MUDRA RADSEJ SA VYYJADRUJ K TEMAM ,,,SOM TEHOTNA AK SA MI PRIATEL VYSTRIEKAOL DO PUSY ? TAM SA VYJADRUJUJ...MUDRA

lamborginka

a ked si taka mudra vyjadrila som msa kteme ktora mimochodom o zradle je ,,,tak sa zlata nauc citat a potom mudruj ,,o com som sa mala vyjaddrít k teme o laske ? ked sa tu pytala dotycna kolko mame spotrebu na jedlo mesacne ,?? ASI LEN O ZRADLE A O PENIAZOCH JAJJ SI TY MUDRA RADSEJ SA VYYJADRUJ K TEMAM ,,,SOM TEHOTNA AK SA MI PRIATEL VYSTRIEKAOL DO PUSY ? TAM SA VYJADRUJUJ...MUDRA