mesacna spotreba

LETICIA

laborginka tvoje vyjadrovanie je na urovni ucnovka, romska kapitola uzavreta. ahoj s nalpou pod uroven sa nebavim, pozdrav druhu nalpu co poskytuje sluzby, lebo nema nato mozog.

LETICIA

alle uplne s tebou suhlasim u nich to je na kg, aj ja si myslim, ze sme lepsie, ale to len tak na okraj. a to este stale niekam chodime. ja si rada vyjdem do mesta s kamoskami, ale toto sa neda.

lamborginka

to tvoje vyjadrovanie je teda na urovni cloveka co si zaklada na kareiere ty si fakt tu karieru robiss na fore cely den tu vysedaavat ,v noci ,, ty sa nenazeres a potom ti to jebe aj ta mjoja nechtarka sa vyjadrila o tebe ze si nejaka cudacka ,,,asi vytahujues v kontajneroch potravuu ,,ked sa ti zda moja spootreba velka a drz uz picu a staraj sa o seba ty chudinka ,,, sprosta ze sa takto musim vyjadrovgat pre teba som strasne zaujimava ked reagujes na vsetky moje prispevky a vnoci si sa nemohla odtrhnut od pc co si potrebovala citat moje prispevky ,,mojka ,, hybkaj pozriet do kontajnera co dobre najdes ,,, nejaky rozok kup k tomu a vela neminies ,, ))) a zereme maso,a vseto co nam chutiii,,,ale nty sa nenazeres a potom ti jebka ,,, to len ty mozes dristat a pisat pi,,,ny o tom ako zena nemoze mat dieta ked neovlada gramatiku ,,,taky blud mozes vypotit len ty chudina a nevyjadrujj sa k mojej rodine ,,a necitaj si moje prispevky ty sa asi v tom vyzivas ked si predstavujes kolko tej zrannicii mamje domja a ako sa nazereme kazdy den a tebe sa o tom len snivat mjoze

LETICIA

ale aj tak mi neda denne

ranajky- sojovy rozok, zelenina- ani nie 1€
obed-stravnak doplatim stale 2€ za kavu
olovrant ovocie nejake jablcko- 20centov
vecera jogurt- 50€
cigarety to nepocitam,
no ja fakt nechapem co ty jes ale asi 5x viac ako ja

alle

lamborginka, ver tomu ze mi si nic od ust neodtrhame, stavim sa ze platovo su moji rodicia na tom ovela lepsie ako tvoji, cize len hovorim, ze cenove relacie mesacnej spotreby aj pri uplne plnohodnotnej strave su trosku inde ako tvoje. Otec chodi kazdy den na nakup, nakupi priblizne za 10ˇ€ plus vikendove vacsie nakupy...Vacsina potravin sa nezje za jeden den(melon, maslo, syry, sunky, vino..) takze staci, ked nebudes vraviet ze ludia jednia malo alebo nekvalitne, lebo ver tomu ze kupujeme len kvalitne a lokalne potraviny a staci to do tych 400ˇ€ mesacne:)

LETICIA

vyskrab si oko, ty mi vies co akurat mozes zakazat :-D nalpa, keby si vedela kto vsetko pri mne sedi a smeje sa natom ako aj vacsina ludi z tohto fora, pazrutko.

lamborginka

tebe nikto nic nepisal tak sa vyjadrujj sama pre seba a laskavo nevyjadruj sa k mojim prispevkom akurat pri mne sedi kolega a smeje sa co si ty ,,,za ,,, neries to a ja nereagujem na tvoje ,,,,é prispevky ,,, tak sa nevyjadruj k mojim

LETICIA

lamorginka ty uz nevies co drístas, nikdy sme si nic neodopreli, chodime aj do restauracie aj na veceru, a tolko kolko vy schaldujete to ani zvierata nepozeru a pritom mame plnu chladnicku a mraznicku :-D a kazodenny nakup. nikdy sa nestalo, ze som prisla do obchodu a kupovala len zakladne potraviny a co najlacnejsie, lebo nato nepozeram. aj ja kupujem cerstve na trhu kazdy den a nevypisujem to tu, to je tak ako som pisala nam staci 15dkg sunky vam 2kg lebo ste pazrava rodina s roztiahnutym zaludkom. a este prosim vysvetli mi tie teple ranajky. niesme my vacsina cudny, lebo normalny clovek tolko neprezer, lebo sa to ani neda natrepad do zaludku tolko. ja som mala dnes kuraci stak na olivovom oleji, ziadne parky klobasky, take nejeme, lebo keby si vedela co tam je, tak ani ty to nejes.

lamborginka

alle akurat som prisla od nechtarky kde mi robila nechty asi 3,5hodiny sme sa rozpraali o eurach a mesacnej spotrebe ,,,a povedala som jej o tomto fore ako to tu funguje a ako zo 100ludi len 5zdielaju moj nazor a sama povedala ze to su ludia co si vela odopieraju od huby lebo ona sama ked zatori salon ide len nakupit veceru a ranajky a 30eur vzdy minie kazdy den a to len vecera , ranajky , pecivo , mlieko, jogurty ,sladkosti, nejaka sunka , parky ,,, tak asi tak a tiez hovorila sze by sa vam rada pozrela do hrnov co varite a alle no to je pekne ze konzumujete aj to co priroda da ovocie ,zelenina no my to kazde rano cerstve kupujeme na trhu zelenina, ovocie , meloniky ,,a nik nam nic zadaarmo neda tak asi tak ,,, no neviem ,,,a s dalsimi som sa bavila dnes akurat som stretla kolegynu v Coope a sla s nakupom 52eur za nakup mineralky, sladkosti, nejake maso , klobasa, syrecky, konzervy ,,,a to vrajm dnes uvari a na zajtra na rano ma ,,,tak neviem kde niektoríí ziju ale okk v pohode a chvalenkarstvo to nie je ,,,to by bolo o inom

LETICIA

myslienka pekne si to napisa,a neviem, aj my sa snazime kupovat kvalitnu stravu, nakuepene mame stale mame plnu chladnicku, ovocie, zeleninu vsetko aj sladkosti, ale tolko prezrat to je chorobne chore., len ja neviem prist na tie ich teple ranajky, ja uz teraz neranajkujem, ale za mojih skolskych cias som ranajkovala, nejaky jogurt, sojove rozky, sunku, syry, ovocie, detske vyzivky, ale co pre nich znamena teple ranajky to nechapem ci rovno maju kapustu knedlik maso, ci prazenicu, alebo teple parky... ta osoba nieje vyrovnana sama so sebou podla toho co tu pisala, akurat nas tu poriadne zjazdi :-D