napr: secret

Príspevok v téme: napr: secret
Brenda

Uz dlho mam jeden konicek (teda neviem ci sa to da nazvat konickom)no ide o to ze som si zalozila zosit kde si stale pisem nove frazy o zivote alebo rady ako byt uspesny,stastny,ako sa citit dobre a tak...a rada si to aj citam ale problem je ten ze sa toho vobec nedrzim...skor robim samy opak a nie ako to tam pisu napr.zacnite premyslat o tom a robte to a to aby ste boli stastny...ja si osobne myslim ze to moze pomoct ale ja sa toho akosi nedrzim...a chcem len neviem ako na to...

Genesis

sasso:

podla mna pises somariny ty :)

poznam holku co je zakomplexovana strasne moc :) ... je ticha nespolocenska a nezabavna pokial sa jedna o komunikaciu :) ... a predsa sa okolo nej toci tolko chlapov ze by kazda mohla len zavidiet :) ... v com to je ? .. proste dobre vypada a je sexy to je cele :) ... takze to co si pisala ze clovek sa musi mat rad je blbost aby ho mali radi druhi

k tomu druhemu ... ak sa niekto rano zobudi a povie si ze dnes je krasny den budem sa mat super :) neznamena ze sa bude skutocne super bude mat ... ak mu zachvilu zazvoni telefon a oznamia mu ze mu prave umrela matka tak mu ten jeho optimizmus daleko viac ublizi ako pesimistovi ktory si rano povie fuh dnes to bude pekne na hovno den pretoze v podstate na danu info uz bol predpripraveny. Nenadarmo sa hovori ze pesimisti su vylieceny optimisti :)

Brenda

Genesis
ja s tebou trochu suhlasim pretoze som sama o sebe slaba osobnost a negativne mysliaci clovek a aj ked na chvilku zacnem pozitivne mysliet hned sa to obrati na to negativne myslenie...aj ja poznam vela ludi co pozitivne myslia alebo sa o to aspon snazia a tiez ich to dostalo do problemov...no ja si myslim ze pozitivne myslenie je na to aby sa ludia lepsie citili aj v tej danej zlej situacii...no niekedy to moze aj uskodit..ze vsetko vidis len pozitivne a pritom je to zle..ja sa snazim pozerat aj na veci pozitivne ale negativna energia mi to nejak stale nedovoluje..

sasoo

Určite ide všetko ľahšie s pozitívnym myslením a dobrou náladou ako negatívnym myslením ... Keď sa ráno zobudíš s úsmevom na tvari a povieš si že je krásny deň určite sa budeš mať lepšie a aj na ľudí budeš lepšie pôsobiť ako keď sa zobudíš s nervami alebo depkou ... A už len tým budeš mať vačší úspech pretože na ľudí lepšie posobia šťatsný a spokojný ľudia ... Taktiež keď sa niekto sám nenávidí tiež to na ľudí pôsobí zle , takže najskor s musíš mať rada sama aby ťa mohli mať radi iní .. o tom to celé je proste moj názor je že GENESIS hovorí somarinu ... ale každý má svoj vlastný názor ..

Barborka27

genesis, po tvojom prispevku si to niektorí ludia, ktori sa snazia optimisticky a pozitivne mysliet v nadeji ze sa k nim stastie prikloni, rovno hodia :))

Genesis

:)

pozitivne suggescie ani pozitivne myslenie ani viera ti stastie v zivote nezarucia :)

poznam veriacich ktori sa trapia, poznam ludi ktorych pozitivne myslenie dostalo do problemov, poznam ludi co si denne davali pozitivne suggescie vcetne mna :) ale nic pozitivne im to do zivota neprinieslo.

a naopak poznam ludi z radu pesimistov ktorym sa permanentne v zivote dari :)

stastie zavisi od mnohych faktorov a vplyv cloveka na ne je zanedbatelny a preto ziadny clovek nikdy nebol a ani nie je a v najblizsej dobe ani nebude strojcom svojho stastia.