napr: secret

Príspevok v téme: napr: secret
Brenda

Uz dlho mam jeden konicek (teda neviem ci sa to da nazvat konickom)no ide o to ze som si zalozila zosit kde si stale pisem nove frazy o zivote alebo rady ako byt uspesny,stastny,ako sa citit dobre a tak...a rada si to aj citam ale problem je ten ze sa toho vobec nedrzim...skor robim samy opak a nie ako to tam pisu napr.zacnite premyslat o tom a robte to a to aby ste boli stastny...ja si osobne myslim ze to moze pomoct ale ja sa toho akosi nedrzim...a chcem len neviem ako na to...

Barborka27

maoam hovoris mi z duse, nebudeme sa kamosit? :)) ja ti nebudem zavidiet a budem sa tesit z tvojich uspechov :))

Maoam

No co, ked su vnutorne prazdne a maju chudobny vnutorny zivot, tak musia riesit druhych, co - kto- kde- ako-s kym a za co :-DDDDD. Sliepky.

Barborka27

sweater, svet je presne taky ako si to teraz opisal, ale tak co ta ťahá dopredu, aky mas dovod aby si na tomto svete este zil? ked je taky prehnity a nic dobre ťa v nom necaka?

Maoam

Ano...ja som sa za moj zivot 11x stahovala :-DDD a zakazdym som preklinala to, kolko som nakupila rarohov a veci, ked to bolo treba triedit, balit.......hrozne daco :-DDD.
V skutocnosti clovek potrebuje k zivotu len par riadnych veci, strechu nad hlavou, dobre jedlo, dobru pracu aby mal z coho zit a kde sa realizovat ale uplne najdolezitejsi je okolie (priroda, kde clovek zije + ludia okolo neho).
Lebo ti vedia byt najväcsim problemom a pekne ti stazit zivot.
Niet nad fakt dobrych priatelov, kvalitnych ludi...len je ich malo.

Barborka27

maoam veru tak, aj mne sa rozum zastava, ja pochadzam z rodiny kde sa nidky neriesilo co kto má, kde robí, co kupil a pod.. a teraz byvam v inom meste, s frajerom, a pracujem v robote so samými ženami, ktore riesia presne taketo prkotiny :)) a to je na hlavu :D

sweater

vazne veris ze existuje nejaka spravodlivost? ze vsetko sa raz kazdemu vrati? ale no tak :-), a nie kazdy je ako ty, niekto ma sebavedomie a ego nafuknute ako balon, aj ked vsetko co dosiahol vybavili a spravili za neho druhy. vraj vzdy funguje nieco ako jing-jang, neviem ci som sam ale zda sa mi ze ten ´dobry´ svet a ludi uz davno prevalcovali sviniari a podvodnici co sa snazia kazdeho len o*rbat aj o posledne spodky.. dufam ze svet nieje az tak prehnity, snad to vidim az moc pesimisticky

Barborka27

maoam aj ja mam taky isty nazor, materialne veci su tu docasne a nikdy mi nezalezalo na tom kto ma ake auto, alebo dom, kde bol na dovolenke, ake si kupil handry a pod.. je sice fajn mat pekny prerobeny byt, ale v starsom sa da pekne byvat zalezi ako si ho zariadis, skraslis a pod.. a tiez si myslim ze tí, ktorým padajú pečené holuby do huby na to raz doplatia

Maoam

Barborka27 takych ludi je veeelmi malo....asi promile. Ja som zakazdym v soku,co vsetko ludia dokazu zavidiet, uplne dementne prkotiny ze mi rozum az zastava...fakt. A najviac zavidia ti, ktori sa maju vlastne velmi dobre :-DDD.

Maoam

Ano, casto to tak je, ALE za vsetko sa plati...takze ti ludia nejaku tu cenu za tu lahku cestu zaplatia. Mozno nie hned, ale neskor. Ak by som bola tak neschopna, ze by som bola odkazana na dobry flek dohodeny ockom, tak si nikdy nebudem verit, nikdy nebudem moct mat sebavedomie ani sebadoveru a zosypem sa pri kazdom väcsom probleme....radsej si vybojujem vec sama ale aj o 50 rokov si mozem povedat, ze vsetko, co som v zivote dosiahla, som si vymakala sama a mam pravo byt na seba hrda.
Beriem to tak, ja druhym doprajem, najviac tym, ktori makaju - je to zasluzene a ti ostatni, ich vec...
taki ludia neustale od niekoho zavisia, zeny od muzov, ktori ich vydrziavaju, alebo od ocka ktory dohodi flek a pod...no a o velky dom sa treba velmi starat, to je kopa roboty :-DDD, drahe auta vela stoja, draha udrzba. Ked mas dom, nie je take jednoduche sa prestahovat inam, nie je lahke len tak dvihnut kotvy a zacat zivot cojaviem v Australii... ja som radsej nie az tak viazana vecami a materiou, lebo zivot je plny prekvapeni a ktovie, co bude...

Barborka27

maoam presne takych ludi, ktori nezavida, su trochu nad vecou a neriesia uplne dementne veci, takych ja hladam ale nejak sa ku mne neodstavaju :D