napr: secret

Príspevok v téme: napr: secret
Brenda

Uz dlho mam jeden konicek (teda neviem ci sa to da nazvat konickom)no ide o to ze som si zalozila zosit kde si stale pisem nove frazy o zivote alebo rady ako byt uspesny,stastny,ako sa citit dobre a tak...a rada si to aj citam ale problem je ten ze sa toho vobec nedrzim...skor robim samy opak a nie ako to tam pisu napr.zacnite premyslat o tom a robte to a to aby ste boli stastny...ja si osobne myslim ze to moze pomoct ale ja sa toho akosi nedrzim...a chcem len neviem ako na to...

Maoam

Genesis, tak preco jedni zavidia a ziarlia tak nenormalne a ini dopraju? Preco ked je to prirodzena ludska vlastnost?

Maoam

Verim, ak si uz raz bola von, o to viac je to vsetko pochopitelne, ze asi opät potrebujes. Nechaj tomu cas, ono to pride ci uz s nim, alebo bez neho. Chod za svojim vnutornym navigatorom a rob len to, pri com sa budes citit dobre.

Genesis

tento svet je cely na hlavu a je proti ludskosti ..

zavist a ziarlivost su prirodzene ludske vlastnosti a maju ich takmer vsetky cicavce.

nesnazte sa obvinovat ludi za to aky su oni tento svet a zakony v nom nevytvorili.

to ze svet je taky kruty a neludsky a nespravodlivy uz urobil niekto alebo nieco co tu bolo daleko pred nami a prave to je to najvacsie zlo zo vsetkych.

Barborka27

mao jaaaaaj ani nehovor, rozhadzujem siete aj do inych krajin, zila som skoro 4 roky v zahranici, ale bola som sprosta a neuvazovala som rozvazne a do buducna..kam vietor tam plast :) a teraz som na slovensku dva roky a mam pocit ze chradnem a dusím sa, materiálne aj duševne.. takze snazim sa s tym nieco robit, len nesmiem konat unahlene a navyse ja sa v tomto citim trochu obmedzena pretoze mam frajera, keby som sama je to lahsie, odist.

Barborka27

mao presne tak, aj u mna nadisiel cas, kedy si rozmyslim ci a koho si k sebe pustim a jednoducho ked clovek na sebe pracuje, skor ci neskor na tej ceste spozna par ludi, ktori maju podobny nazor a zmyslanie

Maoam

Barborka27: mna drzi pri zivote vlastny vyvoj a napredovanie + par dobrych ludi, ktori stoja za to ,aj ked mnohi ziju fyzicky daleko odo mna, ale maju dobre srdce a pamätaju na mna aj ked mi je tazko a ja na nich.
V mojom zivote bolo vela takych, ktori ma opustili vtedy, ked som ich najviac potrebovala a tak uz veelmi selektujem.
Tesim sa z tych peknych chvil, kedze mam za sebou tvrde a tazke roky.
A nad tymi, ktori riesia dementne veci sa len pousmievam, aj na nich pride. A ano, verim v to, ze za vsetko sa plati. Skor ci neskor ale ano. V istej forme urcite.