napr: secret

Príspevok v téme: napr: secret
Brenda

Uz dlho mam jeden konicek (teda neviem ci sa to da nazvat konickom)no ide o to ze som si zalozila zosit kde si stale pisem nove frazy o zivote alebo rady ako byt uspesny,stastny,ako sa citit dobre a tak...a rada si to aj citam ale problem je ten ze sa toho vobec nedrzim...skor robim samy opak a nie ako to tam pisu napr.zacnite premyslat o tom a robte to a to aby ste boli stastny...ja si osobne myslim ze to moze pomoct ale ja sa toho akosi nedrzim...a chcem len neviem ako na to...

Barborka27

RADA to je dobry postreh.. cim viac ta ludia vidia usmiatu, tym im to ide viac na nervy, a skusaju vsetko aby ti ten usmev zmizol z tvare a aby si padla do tej istej diery v ktorej su aj oni, co si sposobili vlastnou zavistou, ohovaranim a neprajnictvom..

Barborka27

maoam, ja nikdy nikomu nic nezavidim, skor doprajem a dokazem sa tesit zo stastia a uspechov druhych, co vela ludi v dnesnej dobe nevie.. ale v mojom okolo a z toho co pocuvam, tak vacsinou ked ma niekto super job, pekne nove, auto, rodinny dom a pod..tak sa vacsinou k tomu nedostal vlastnou tvrdou pracou, ale vdaka znamym, bohatemu ockovi, alebo niekoho odrbal a pod.. to je dnesna realita. ale moje heslo je: šak nech majú :)))

Maoam

RADArada: to je preto, lebo ti zavidia, nedopraju ti...treba si hladat inych priatelov, ale je pravda, ze ludi ktori ti dopraju a chcu aby si sa usmievala a bola stastna, je malo, to chce uz zreleho cloveka a takeho, co si sam kadecim presiel

sweater

skor s realizmom a aspon malinkou nadejou na lepsie zajtrajsky sa lepsie zije :), optimista sa v zivote vela krat popali a sklame..

Maoam

co sa osvedcilo mne, ze sa velmi dobre zije bez zavisti a ziarlivosti a tak, teda s minimom, tym zdravym, nastastie som tymto nikdy netrpela a ludom velmi doprajem, lebo viem, ze za vsetkym nieco stoji, napr. ked vidim, ze dakto ma super job tak sa snazim pozriet na to co pre to musel urobit, tazka VS napr., co ta praca obnasa a tak...alebo ked ma niekto super postavu, tak je to makacka udrzat sa tak, preto ma ten clovek moj uprimny obdiv, myslim ze sa zle zije najmä ludom, co su plny zavisti, nenavisti, ziarlivosti, toto musi byt hrozne....

sweater

je pekne verit v sameho seba, v svoje schopnosti, clovek tak dokaze vela dosiahnut, ale nie zarucene, ako to prezentuju oni v tom ich secret, hovoria tam doslova ze ak veris mozes dosiahnut vsetko, je to hlupost, ci ty snad veris ze clovek moze byt vsemocny? zas ja to ani nezavrhujem, na zazraky, nahody ani dokonalost dnesnej mediciny neverim, existuje strasne vela nevysvetlitelnych veci, kopa ludi ktorych lekary odpisali a oni sa uplne vyliacili napr. a milion dalsich veci, neviem ako je mozne ze sa udiali, verim ze svet je aj nieco viac nez len toto vecne co vidim, ale ze ked sa naucim ovladat svoje myslienky budem ako taky maly boh tak tomu teda nie.

RADArada

...ja som tiez optimista a snazim sa vsetko riesit z usmevom...
moje skusenosti- cim viac ma vidia poniektory ludia usmiatu a stastnu-tym viac mi robia zo zivota peklo-takze vobec optimizmus a dobra nalada cloveku nepomahaju si hladat dobrych priatelov...
vsetko treba brat s rezervou a pozerat sa na vsetko realne-ale mat optimizmus je dobre -aby sa clovek nezblaznil...

Barborka27

sweater jasne ze sa treba snazit, to ja zas nehovorim ze budem sediet na riti a vsugerujem si ze vyhram milion :D ja hovorim o tomze s pozitivnym myslenim a optimizmom sa podla mna lahsie zije

Barborka27

tak to si myslim aj ja ze rakovina ale aj obycajna bolest zuba sa nestrati len tym ze budem pozitivne mysliet.. a to secret sa aj mne zdalo trochu pritiahnute za vlasy. Ale zase na druhej strane, mysliet pozitivne ma svoje vyhody..napr. vo vztahu ak vas na partnerovi nieco vytaca, a budete mysliet len na to ake ma chyby, tak sa vztah rozpadne a pritom by stacilo keby sa clovek sustredil na tie jeho pozitivne stranky, je to tazke viem z vlastnej skusenosti, tak ale odist je najlahsie, ale ostat a pracovat na vztahu je zas dokaz dospelosti a zrelosti, kazdy mame svoje chyby.. to len tak napriklad

Maoam

sweater ma pravdu, ludia su svine a je malo takych, co za to stoja a ked clovek nieco chce, lepsie, nieco ine, musi pre to aj nieco urobit a makat