napr: secret

Príspevok v téme: napr: secret
Brenda

Uz dlho mam jeden konicek (teda neviem ci sa to da nazvat konickom)no ide o to ze som si zalozila zosit kde si stale pisem nove frazy o zivote alebo rady ako byt uspesny,stastny,ako sa citit dobre a tak...a rada si to aj citam ale problem je ten ze sa toho vobec nedrzim...skor robim samy opak a nie ako to tam pisu napr.zacnite premyslat o tom a robte to a to aby ste boli stastny...ja si osobne myslim ze to moze pomoct ale ja sa toho akosi nedrzim...a chcem len neviem ako na to...

Genesis

je to ako vo vztahu ked si budes nahovarat ze ta partner miluje a ze ta nikdy neopusti pricom pravda je uplne ina.

nadarmo budes verit v to ze ta miluje ked to nie je pravda ... da ti to nadej na krasny vztah ... budes s nim pocitat do buducna a vsetko budes tomu prisposobovat ... bohuzial nakoniec ti zostanu len bolest a slzy

s realitou sa treba zmierovat hned na zaciatku ... akonahle si budes k nej vymyslat pomocne barlicky a ruzove okuliare tak o to to na koniec bude viac boliet - to je ta falosna nadej.

Barborka27

no, a ked vidis svet taký aký je, ale nechce sa ti v nom zit, tak si radsej clovek chce najst nejake pomocne barlicky, aby to vydrzal, a mozno ho to nakoniec nakopne, mozno zmeni trosku jeho myslenie a zrazu to pre neho nebude take utrpenie zit na tomto svete.. ci nie?

Genesis

barborka

vies nadej je fajn :) ... ale falosna nadej je svinstvo a nakoniec vzdy konci sklamanim preto ju rad ludom beriem :)

co je to za zivot aby sa clovek musel kazdodenne klamat aby dokazal zit ? .. svet treba vidiet taky aky je v skutocnosti a nie si ho klamstvami a vierou prilepsovat

Barborka27

genesis uz radsej nic nepis :D lebo moj den zacala celkom fajn ale ako citam tvoje riadky, som na pochybach ci si to len nenamyslam :))