TESCO - práca pokladníčky

Príspevok v téme: TESCO - práca pokladníčky
tescogirl

Ahojte, asi pred mesiacom som si podala žiadosť do tesca ako brigádnička. Dnes mi volali že budúci týždeň môžem ísť na zaučenie a potom už normalne pracovať. Budem robiť pokladníčku. Chcem sa spýtať že aká je to robota, aké s tým máte skúsenosti. trochu sa 1. dňa bojím aby som tam nezmätkovala a podobné veci. Ak mate najeké skúsenosti tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem :)

Deee

Zabudla som dopisat, že ako brigadnici nemáte nárok na platenu pauzu, ledva vycikat sa môžete, ale ak by ste chceli 15 minút time out tak si to zapisu a máte to neplatene, nemala som ani skrinku pre zamestnanca na osobne veci, všetko som si vrátane toho super trička nosila vždy so sebou a zamykala vtedy ešte na 10-korunacku do tej skrinky pre zákazníkov, prezliekala som sa na wc a ine pikosky...
Viete ja som taka "hlupana" ktorá sa snaží byt k ľudom mila, ale večer som odchadzala z roboty vyzmykana ako citrón a doživotne frustrovana :-)

lost

dobra vila, a co ak to bola jej kamoska? :)

chapes ako to myslim, nejak si jednoducho uliala sprepitne ktore jej (minimalne z moralneho hladiska) patri :D

dobra vila

Lost, a to si myslis, ze takto to chodi iba v Tescu?? Chodi to takto v hociktorom obchodnom retazci.
Ale inac tiez nechapem, preco by si body za tvoj nakup nemohol darovat inemu, trebars aj cloveku za tebou v rade :D.

tescogirl - bude to v pohode :), ja som tiez taky stresák, takze ta plne chapem. V pokladni som este nepracovala, ale ako brigadu by som to brala tiez. Ono ludia su vselijaki, a je jedno, kde budes robit...idioti budu vsade :), takze sa ich neboj, len sa nauc ovladat a zahryznuz si do jazyka /toto mne ide tazsie :D /. A to aj tak budu vidiet, ze sa zaucas, nenechaju ta tam hned v prvy den samu... Uz to ti pomoze otukat sa a potom hlavne pomaly a s rozvahou.
Uz som raz bola svedkom, ako baba v Kauflande vydala o 10 eur viac ako mala, a to jej pocitadlo este aj vypise, kolko ma zakaznikovi vratit.

Co sa tyka tych ciarovych kodov a podobne...stava sa mi to ako na beziacom pase! Uvedomujem si, ze to nie je chyba pokladnicky a nikdy sa mi nestalo, aby som este niekoho ofrflala...Ale fest ma to nahneva, ked si nieco vyberiem a potom mi to nedaju, lebo hentoto a toto...Koho to zaujima?! Nech si to tam oznacia, doriesia. Nahneva ma to o to viac, ked je to tovar novy, zaujimavy, pekny a je iba JEDEN, co sa mi stalo nedavno presne v Tescu...vtedy som uz mala 100 chuti to niekomu hodit o hlavu, ked mi to nedali!

lost

ale toto by som fakt v ustave zarazil!!!

nie je to humus co robi tesco ?

teraz ma fakt nastvali..

ja darujem peniaze POKLADNICKE a TESCO ICH UKRADNE !!!!!!

lost

Manazment a acionar MUSI pocuvat ZAKAZNIKA.. a nie opacne..

Len velka skoda ze sam proti tomu nic extra nenarobim, len mu mozno pokazim hodinku (ani nie den).

lost

minule sa ma tam celkom mila teta pytala ci mam tesco kartu, ja ze nie ale nech si to kludne da na svoju kartu a ona ze to nemoze.. inac by uz bola milionarka :D

a dalsi mail im pisem.. ved ja som zakaznik, z akeho dovodu nemozem svoj nakup venovat tej pokladnicke?

seriozne by som prial krach TESCU a vsetkym uzernikom co toto praktizuju..

lost

"Tringelty ostávajú tescu, manko musíš dorovnat..."

a toto je dovod preco nenavidim ten manazment..

asi im napisem email..

Deee

Držím palce...
Brigadovala som tam hmmm 3 roky dozadu, zákazníci nervózni, obrn sa trpezlivostou, nie je nic horšie ako pracovať s hladnymi a unavenymi ľudmi, kadeco si zliznes, ale čo je najhoršie, nesmies im odpapulovat, musíš byt milaaaaa...
Bude chýbať na tovare ciarovy kód? Hm tovar nemôžeš nablokovat, zákazník ta zdrbe, že čo to má znamenať... V nohaviciach nenajdes uz piaty skrytý pipaci kód? Zákazník ta zas zdrbe...
Tringelty ostávajú tescu, manko musíš dorovnat...
A veľa iných prijemnych zážitkov odtiaľ mám...

lost

no osobne by som robil veci pomalsie nez rychlo a tym padom je clovek mozno sustredenejsi...a castom.. ako vidim vsade.. clovek to bude robit tak ze si to ani neuvedomi :) za par tyzdnov mozno bude ako "robot" :)) a dostane sa do toho mozno aj skor..

konieckoncov.. podla toho co vidim prejdu produktom ponad ten laser, stlacia par krat enter a vydaju :)

mozno tie peciva a zelenina bude trochu narocnejsie kedze treba vediet co to je (hlavne tie exoticke velmi podobne peciva).. ale tak podla mna aj zakaznik by mohol odpovedat/povedat co to je ak to pokladnicka nevie najst (a ona to uz len overi..)

a ked budu ti ufrflani zakanzici.. vidis ich len par sekund a ODIDU :D a bude pokoj.. :)

aj to casto citam na internete ked pokladnicky pisu, ze je to narocne potom nepreniest tu zlu naladu na druheho zakaznika u ked neumyselne.. no ja by som odporucal extremnu davku flegmatizmu :) konieckoncov.. aspon je zabava :D (minimalne vtedy ked sa na to clovek pozrie v buducnosti naspat)

Najčítanejšie články