TESCO - práca pokladníčky

Príspevok v téme: TESCO - práca pokladníčky
tescogirl

Ahojte, asi pred mesiacom som si podala žiadosť do tesca ako brigádnička. Dnes mi volali že budúci týždeň môžem ísť na zaučenie a potom už normalne pracovať. Budem robiť pokladníčku. Chcem sa spýtať že aká je to robota, aké s tým máte skúsenosti. trochu sa 1. dňa bojím aby som tam nezmätkovala a podobné veci. Ak mate najeké skúsenosti tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem :)

jankaaaaaaaaa

aha. to mi je luto. a teraz musis tu sumu sama zaplatit? a nemozes sa nechat prelozit len na vykladanie tovaru alebo tak? skusaj aj ine veci, mozno sa ti nieco podari najst, nikdy nevies

smutnaaaaaaa

podarilo sa mi to tak ze platil pri mne jeden pán, urobil nákup za nejaké 3 eurá a platil dvestovkou,,pýtala som sa ho ci nemá drobnejsie povedal ze nie, ked som mu zacala vydávat..povedal ze chce naspat tú dvestovku a ze nasiel aj 10eur..a tak nejako ma totálne doplietol...
vies, v takom malom mesto kde bývam ja sa nic iné nájst nedá..

jankaaaaaaaaa

150e manko? to ako sa ti podarilo?? mas vobec hmotnu zodpovednost ked si brigadnicka? brigada sa da najst inde ako len v tescu. skus studenske servisy a tak.. mozno sa nieco podari

smutnaaaaaaa

ja som uz taká znicená...z tej práce na pokladni, keby nemusím tak v zivote tam nepracujem (samozrejme ako brigádnicka), a este ako keby toho nebolo dost vcera som mala manko skoro 150 eur...ja uz fakt neviem co mam robit :(((

tescogirl

ja som zo západu a tu ako briganička dostanem 2,590 na hodinu....do mesiaca si môžem odrobiť max 80 hodín.
Tak mi to približne vychádza na 200 € mesačne. Kedže som študentka tak mi to vyhovuje. Aspon niečo.