TESCO - práca pokladníčky

Príspevok v téme: TESCO - práca pokladníčky
tescogirl

Ahojte, asi pred mesiacom som si podala žiadosť do tesca ako brigádnička. Dnes mi volali že budúci týždeň môžem ísť na zaučenie a potom už normalne pracovať. Budem robiť pokladníčku. Chcem sa spýtať že aká je to robota, aké s tým máte skúsenosti. trochu sa 1. dňa bojím aby som tam nezmätkovala a podobné veci. Ak mate najeké skúsenosti tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem :)

ewelin28

ja pracujem v tescu ako pokladnicka...tiez brigadne...uz dlhsie ako tri roky....a no je pravda..ze na celej tej robote su najhorsi blbi zakaznici...niektori su taki, ze ti pokazia aj cely den..ale uz som si nato zvykla heh..
ale nie je pravda....ze mas hmotnu zodpovednost....nemas ju..a z toho dovodu si ani nemozeme nechavat tringelty..je to takto vyrovnane..a ked vidim ake manka su niektore dni v kasach..tak sme naozaj radi..ze to nemusime cvakat..a tych par centov co mi nechaju zakaznici...to by nezchranilo cele to manko :)
ale radsej robit toto ako stat niekde za pasom..alebo robit dilerku a vtierat sa ludom :)
a to pecivo je asi najtazsie no...ale casom sa naucis to rozoznat..a uz aj kody spamati budes tukat neboj....
len bacha na menicov...s nimi som uz mala niekolko skusenosti....proste vydat a ziadne menenie..ani nic..ziadne zjednavanie..oni su vystani ako...neviem co :D

kikiki.

pracujem ako pokladníčka v jednej nemenovanej obch. sieti. Neboj, prídeš do toho a po čase ti všetko pôjde automaticky. Len sa musíš naučiť hlavne pečivo, chlieb a ovocie.
No ale priprav sa, že aj ked ti kasa ukáže kolko máš vydať, nikdy t večer nebude sedieť. Akokolvek dávaš pozor, aj tak ti nesadne. jednoducho ťa bud zákzník dopletie, že jaj počkajte dám vám drobné, alebo pri str. listkoch, ked sa dopláca ťa domotajú, alebo sa stane, že aj zle vydáš...ale z toho si nič nerob, stane sa.