Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy

Príspevok v téme: Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy
daniellee

Baby mám seriozne vážny problém :). Myslím že nie som jediná ktorú táto nepekná ,,vada,, v určitých smeroch obmedzuje. Mňa by ale veľmi zaujímalo či sa dá celulitídy vôbec zbaviť alebo sa dá iba zmierniť. Čo sa mňa týka trpím ňou už asi 5 rokov, a tiež je zaujímavé že raz je viditeľná málo inokedy (napríklad momentálne) vysúpi a hambím sa vôbec pozrieť do zrkadla :(. Dá sa zvládnuť nejakým cieleným cvičením? Poraďte prosím, už si neviem dať rady. Viem že všetko nie je o tom čo schovávam pod nohavicami, ale obmedzuje ma to naozaj vo veľa smeroch.
Ak máte niekto poňatie ako sa jej zbaviť poprípade aspoň ju zmierniť prosím rady!

Deaa

pochybujem že sa toho zbavíš liekmi ako tu bolo spomenuté, skôr veľa pohybu.. nejaké cviky na stehná a zadok, korčuľovanie je super

jankaaaaaaaaa

celulitida nieje ziadny zdravotny problem, neviem co za sprostosti tu trepes ze treba uzivat este aj lieky! zase dalsia z reklam na nejake hlupe "zazracne" tabletky..

meredita

lulu222222 slepy nevidi a hluchy nepocuje. ver si dalej tomu, comu veris, ja mam svoju skusenost a tu mi nikto nevezme.

lulu2222222

Lieky na celultídu?
a čo podľa teba zaberá, keď ani cvičenie ani lieky ani krémy?
Hmm?????

Lieky na celulitídu dobrý fór

meredita

celulitidy sa zbavit da, len je to naozaj katastrofalna makacka a hlavne utok na trpezlivost. a cvicenim a kremami to nezlikvidujes, to samo osebe nestaci. je to vlastne zdravotny problem a s tym sa treba popasovat. musis natrafit na spravneho odbornika ktory ti to aj vysvetli o co vlastne ide, nielenze ti da lieky. lebo ked uz chapes kde je problem tak vies zaujat aj spravne stanovisko. tak sa da potom aj ta liecba vydrzat. ale ani lieky same osebe nestacia, musis skratka pri liecbe spolupracovat. podla mna sa celulitidy zbavia iba ozaj svedomite baby, ktore sa na to hned na zaciatku nevyflaknu, ale vydrzia. ja som zacala s liecbou v tridsiatke, ale udajne sa toho da zbavit aj v sestdesiatke.

sumsumienka

Ja mam tiez miernucku formu celulitidy a to mam 18. Mam uplne maly zadok a male a stihle stehna. Ja ju mam zdedenu tiez, bohuzial. Podla mna sa jej neda uplne zbavit, tiez som skusala kremiky a hluposti, nic mi uplne nezabralo.