Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy

Príspevok v téme: Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy
daniellee

Baby mám seriozne vážny problém :). Myslím že nie som jediná ktorú táto nepekná ,,vada,, v určitých smeroch obmedzuje. Mňa by ale veľmi zaujímalo či sa dá celulitídy vôbec zbaviť alebo sa dá iba zmierniť. Čo sa mňa týka trpím ňou už asi 5 rokov, a tiež je zaujímavé že raz je viditeľná málo inokedy (napríklad momentálne) vysúpi a hambím sa vôbec pozrieť do zrkadla :(. Dá sa zvládnuť nejakým cieleným cvičením? Poraďte prosím, už si neviem dať rady. Viem že všetko nie je o tom čo schovávam pod nohavicami, ale obmedzuje ma to naozaj vo veľa smeroch.
Ak máte niekto poňatie ako sa jej zbaviť poprípade aspoň ju zmierniť prosím rady!

Ewka12

ahoj,ja som si vsimla ze mam celulitidu uz asi od 12rokov,asi je to dedicne.pritom som vzdy bola stihla a cvicila.nic mi zatial nepomohlo.vystriedala som vsetky kremy aj masaze.nic nepomaha.mozno to krem trochu zmiernim.ale hned ako som ho prestala natierat,vratilo sa to.a ver mi ze to nebavi kazdy den 2x sa natierat nejakou gebuzinou.mam ju v zadu na stehnach pod zadkom.ale co si vsimam niektore baby maju aj horsiu a nosia mini aj kratasky.este som neskusala kozmeticke procedury,to neviem ci zabera.