Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy

Príspevok v téme: Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy
daniellee

Baby mám seriozne vážny problém :). Myslím že nie som jediná ktorú táto nepekná ,,vada,, v určitých smeroch obmedzuje. Mňa by ale veľmi zaujímalo či sa dá celulitídy vôbec zbaviť alebo sa dá iba zmierniť. Čo sa mňa týka trpím ňou už asi 5 rokov, a tiež je zaujímavé že raz je viditeľná málo inokedy (napríklad momentálne) vysúpi a hambím sa vôbec pozrieť do zrkadla :(. Dá sa zvládnuť nejakým cieleným cvičením? Poraďte prosím, už si neviem dať rady. Viem že všetko nie je o tom čo schovávam pod nohavicami, ale obmedzuje ma to naozaj vo veľa smeroch.
Ak máte niekto poňatie ako sa jej zbaviť poprípade aspoň ju zmierniť prosím rady!

Laurina22

Boba.Netrep.Ja cvicim,stravujem sa zdravo,nezeriem sladkosti ani slane gebuziny a MAM celulitidu.

Stale som leniva drzat na uzde svoj maskrtny jazycek?Si si ista?

boba 77

hladáte dôvod celulitídy tam kde nie je, lebo je to pre vás jednochušie a pohodlnejšie ako sa začať hýbať a držať na uzde svoj mlsný jazýček....

Je to Váš problém, prajem Vám veľa šťastia vo Vašom nekonečnom boji :)

Inner

boba, si na omyle. Celulitida nie je ziadna vada. je to len vymysel kozmetickeho a chirurgickeho priemyslu, aby mohli zo zien tahat peniaze za zakroky a pripravky.

Ako jankaaaa spominala, sposobuju to zenske hormony. Vsimla si si niekedy na chlapovi celulitidu? Ide o vazby v tkanivach, ktore maju muzi i zeny rozdielne. Vdaka tuku sa zenam tvori estrogen, preto toho tuku potrebuje prirodzene viac. Tento tuk sa muzom uklada pozdlzne, zenam priecne, preto muzom "celulitidu" nevidno a zenam ano.

Takze hrudkovita koza nie je choroba ani zdravotna vada, ale iba sposob ukladania tuku. Podla typu tkaniva to niektorej vidno viac a niektorej vobec...

boba 77

ja sa tu s nikým hádať určite nebudem. Ak organizmus správne pracuje a nieje zanesený bordelom tak nieje dôvod na celulitídu. Nie hormóny ti spôsobujú celulitídu ale ty sama (napr.tým čo ješ...)
To že sa jej nevieš zbaviť neznamená že sa to iným podariť nemôže :)))))))))

jankaaaaaaaa

celulitiddu sposobuje zensky hormon, takze neviem ako si sa spamatala ze uz ju nemas ..??? zmenila si sa na chlapa? samozrejme ze na spevnenom tele je celulitidu menej vidno, ale je tam tak ci tak

boba 77

Celulitída NIE JE dedičná. To že ju má 90% žien neznamená že je to normálne. Jedno zlaté porekadlo hovorí za všetko SI TÝM ČO JEŠ...

Viem to z vlastnej skúsenosti. Mala som celulitídu no našťastie som sa skoro spamatala :)

Lea123456

..ak daj vediet danielle :)ja makam s pilatesom, postavicku mi to urobilo, ale celulu (hoci ju mam malicku)mi to nejak nezmenilo...a snazim sa natierat, niekedy 1x, inokedy 2x denne.... ale lepsie to mat na pevnom zadku, ako vysedenom :)) tak zelam vela chuti a motivacie :)

daniellee

Dnes som trochu prešmejdila internet, a som si naštudovala že by mohla pomôcť KALANETIKA a čo sa týka tých masáží, tak klasika - rukami si poriadne premasírovavať pokožku, najlepšie par krat denne. Od zajtra skúsim tú kalanetiku, zhodou okolností mám knihu doma :) takže mi nič nebráni. Je to ževraj veľmi účinné cvičenie - krásne tvaruje telo (už po pár hodinách cvičenia sú vidno výsledky). Uvidím či to pômôže aj pri celulitíde. Píling a striedanie vody už praktizujem, ale nie dennodenne, takže aj to skúsim