Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy

Príspevok v téme: Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy
daniellee

Baby mám seriozne vážny problém :). Myslím že nie som jediná ktorú táto nepekná ,,vada,, v určitých smeroch obmedzuje. Mňa by ale veľmi zaujímalo či sa dá celulitídy vôbec zbaviť alebo sa dá iba zmierniť. Čo sa mňa týka trpím ňou už asi 5 rokov, a tiež je zaujímavé že raz je viditeľná málo inokedy (napríklad momentálne) vysúpi a hambím sa vôbec pozrieť do zrkadla :(. Dá sa zvládnuť nejakým cieleným cvičením? Poraďte prosím, už si neviem dať rady. Viem že všetko nie je o tom čo schovávam pod nohavicami, ale obmedzuje ma to naozaj vo veľa smeroch.
Ak máte niekto poňatie ako sa jej zbaviť poprípade aspoň ju zmierniť prosím rady!

lea123456

Kaylitta, s tym investovanim do vzdelania... ved nikto netvrdi, ze je to na ukor toho a aj vzdelane zeny chcu byt krasne:)

Kaylitta

Co mojim znamym pomohlo je pravidelne striedanie teplej a studenej vody, vela vela pit a kazdy druhy tyzden lymfodrenazna masaz... Je to sice narocne na disciplinu, ale kto chce, da sa to... :)

daniellee

je mi jasné že nie som jediná čo má celulítidu, to percentuálne číslo mi je známe. Ale ked ja mám ozaj viditelnú že si nemôžem dovolit odhalit si nohy, tak je to jeden z tých vačších problémov. Kto nemá nepochopí :). Ak viete poradiť aj nejaké overené typy cvičenia budem rada.

Kaylitta

Ach zeny, 90% zien svetovej populacie ma celulitidu... Tak naco sa zbytocne trapit, brat kadejake "lieky" a prisposobovat sa tym zvysnym 10%?! Je to chore, kozmeticky a marketingovy priemysel vas uz uplne zmagoril... Radsej investujte do vzdelania...

killerboy

neviem inak naco toto riesite. este som nepocul, ze by nejakemu chlapovi vadila na zene celulitida. ovela vacsim problemom je prazdna hlava.

lea123456

..citala som tu v nejakej diskusii, ze laser pomaha...neviem ale...je to dost financne nakladne, ale ak by som mala istotu, ze to pomaha, skusila by som..nemate niekto skusenost?? uprimne odpovede poprosiom...