Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy

Príspevok v téme: Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy
daniellee

Baby mám seriozne vážny problém :). Myslím že nie som jediná ktorú táto nepekná ,,vada,, v určitých smeroch obmedzuje. Mňa by ale veľmi zaujímalo či sa dá celulitídy vôbec zbaviť alebo sa dá iba zmierniť. Čo sa mňa týka trpím ňou už asi 5 rokov, a tiež je zaujímavé že raz je viditeľná málo inokedy (napríklad momentálne) vysúpi a hambím sa vôbec pozrieť do zrkadla :(. Dá sa zvládnuť nejakým cieleným cvičením? Poraďte prosím, už si neviem dať rady. Viem že všetko nie je o tom čo schovávam pod nohavicami, ale obmedzuje ma to naozaj vo veľa smeroch.
Ak máte niekto poňatie ako sa jej zbaviť poprípade aspoň ju zmierniť prosím rady!

boba 77

Najbližšie k naozaj zdravej výžive majú vitariáni. Kto chce tak si to vyhľadá a preštuduje...

Raňajky tipu: pšeničné vločky a jabĺčko/jogurt je dobrá kravina. Vločky sú totižto dobré lepidlo na črevá....

Takýchto príkladov (ne)zdravého stravovania je mnoho...

Chce to veľa čítať...

aysia

taky spravny koktail aerobneho cvicenia a posilnovania, kde sa pekne spaluju tuky a formuju svaly-ktore zas spaluju tuky,..a treba davat pozor aj co jes. Vela vody a tak. Taky maly zazrak je napr. lecitin (nie tbl, naj je granulovany, je ovela lacnejsi a ucinny), zbavuje telo tazko a trvalo usadenych tukov a dava ich do oebhu, kde sa spalia(u zien stara znama celulitida)

aysia

Ja som sa jej zbavila cvicenim, poriadnou makackou. ZIADEN krem nefunguje, treba cvicit, potit sa a pojde to:) a to pijem vela kavy, alkoholu sa nijak extremne nevyhybam a prilezitostne si zapalim, sem tam si dam aj nieco "nezdrave", lenze cvicim a vela a poctivo,jediny liek:)

boba 77

Myslím si, že je zbytočné Vám v tomto smer niečo radiť máte svoj "rozum" tak sa trápte ako viete.
A to že si niekto myslí že sa stravuje zdravo ešte neznamená že to robí správne.
Komu niet rady tomu niet pomoci.
Držte sa

to Inner
Ja nemám starosť o nikoho. Starám sa len sama o seba. V tejto téme som len chcela vyjadriť svoj názor a podeliť sa o skúsenosti.

Ja som sa celulitídou nikdy nezaoberala. Jedného času som ju mala. No zdravou výživou (určite nie takou, ktorú nám do hláv tlačia lekári, TV a stupidné ženské časopisy) som sa začala zaoberať kôli mojím zdravotným problémom a to že mi celulitída zmyzla bol len "vedľajší" efekt.

jankaaaaaaaa

ja sa takisto stravujem zdravo a snazim sa cvicit, nemam vyraznu hrudkovitu celulitidu, ale mam nepravidelnu kozu prinapnuti svalov a podobne, takze tym to nebude zeby sme sa zle stravovali alebo boli lenive. a som si vedoma toho ze keby som necvicila tak tu celulitidu by som mala tiez, ale bolo by ju viac vidno... nic viac nic menej za celulitidou nieje. nase stare mamy sa stravovali urcite plnohodnotnejsie ako my v dnesnej dobe, pracovali nonstop, mali urcite viac svalov ako ludia v dnesnej dobe bezne. a podla teba nemali celulitidu??? jasne ze mali, lenze oni sa tym tak nezaoberali ako my, ich to vobec netrapilo takze sa o tom nebavili kazdy den ako niektore zeny

Inner

boba, ak si myslis, ze ma poznas, tak si opat na omyle ;-). nechaj sa pokojne dalej oblbovat reklamou a sluzbami. Mne je to jedno :-). ja hrudkovitu kozu nemam, som aktivny sportovec a sladke si davam prilezitostne, takze o mna starost mat nemusis ;-). A vobec, moje zivotne ciele sa tocia okolo ineho nez nejakej "celulitidy".

vela stastia aj tebe :-)