Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

RNG

Potravinove doplnky alebo vyzivove doplnky su presne to co hovoria. Prirodne materialy, neskodne, obsahujuce latky, ktore su pre nas nejako uzitocne.
Mnohe su potrebne pre chod,udrzbu regeneraciu,imunitu ba dokonca su medzi nimi mnohe silne antimikrobialne a antiparaziticke, ktorych ucinnok dostihuje ba aj predstihuje v niektorych pripadoch farmaceutika
V prirode su aj jedy a skodlive latky, tym sa doplnkovy priemysel zdaleka vyhyba.

sisari

Ďakujem za rýchlu odpoveď RNG,
aj keď je dosť široká.Odhliadnuc od obchodu,máš poznatky?-tie na imunitu,keď nepomôžu,aspoň neublížia?

RNG

Moj osobny nazor je proti. Ten som si vybudoval na zaklade doterajsich statistik ucinnosti ockovania.
Mnoho lekarov, z ktorych periodik sam informovany je tiez proti.
Politiku zdravotneho priemyslu ale diktuju financne zaujmy a tie su za masove vakcinacie vsetkych druhov.

sisari

RNG.
nechcem sa pýpať na očkovanie proti HPV,ale písal si o článku o očkovaní všeobecne.-neviem anglicky.(určite by som si ho prečítala.
Aký máš názor na podávanie vakcín na imunitu? Ja to považujem za určité očkovanie.Brala som z alerga Luivac.Rybomunil,
Imunor-látky z ošípaných.(s prestávkami)
Injekčne tuším Imudin.
No a teraz mám predpísaný Grifols-imunoglobulín z ľudskej plazmy.
Má význam sa tým dopovať.Mám z toho zmiešané pocity-ako také testovanie.Na letáku je spomenuté možné riziko nákazy,
aj keď krv bola testovaná na hepat.a Aids.Asi nemám všetko čítať,čo?Potom sa tým moc zaoberám.Čo myslíš?Dať si to pichnúť?
Prosím odpíš.

simona

Ahoj. Chcela by som sa spytat ci je mozne sa dat zaockovat aj po zacati pohlavneho zivota. Nemala som este pohlavny styk, ale mam partnera uz dlhsiu dobu. Citala som ze sa moze ockovat len dievca ktore este nemalo sex. Dakujem

RNG

Maceka, to nie je vakcina protim rakovine, len proti niektorym druhom hpv virusov.
Cas ukaze, ako to pracuje
V pripade chripok to nebolo nijak valne...

ps

A kto mi zaručí že som sa HPV vírusom, nemohla infikovať už od mamky pre prechode pôrodnými cestami - pôrode. Dôležite je chodiť na cytológiu každý rok - a ak je dobrá tak sa nemáš čoho báť. A ak máš dyspláziu tak musíš chodiť na cytológiu každých 3 - 6 mesiacov.

maceka

Ahojte!
Ja sa momentalne nachadzam v Australii. Studujem tu. Vakcinu proti rakovine maternice krcka vynasli v Australii. Tu to preplaca stat. Musela som si to zaplatit. Su to 3 injekcie. Jedna stoji cca 139 AUD (kurz je cca 21sk=1AUD). Poistovna mi preplati z kazdej 50AUD. Ked chces vediet viac, tak si kukni tieto webky:
www.hpv.sk
www.zdravcentra.sk
Podla mojho nazoru je to skvela vec a jedina mozna vakcina proti rakovine!

RNG

Prave som objavil velmi sokujuci clanok na stepenie vseobecne s hromadou statistik propojeny ako link ku tomuto clanku
www.newswithviews.com
Kto rozprava anglicky a neboji sa soku, moze si to precitat(link to vaccination)

sisa1983

Takze stoji to 15500 Sk a moze sa ockovat kazda zena najlepsie do 26 rokov, vtedy je to najucinnejsie a taka, ktora mala menej ako 4 partnerov. No davaju sa ockovat aj take co mali viac partnerov