chcem chudnut, ale sa nedari

Príspevok v téme: chcem chudnut, ale sa nedari
Marianka

prosim vas, co mam robit, ked chcem schudnut, ale akosi mam slabu volu. aj ked si poviem, ze dnes napr. nic nezjem, tak spravim pravy opak. ojem sa viac nez dost. aj dnes som si napriklad povedala, ze sa nedotknem jedla (tucneho) a stal sa pravy opak. zjedla som tri male cokoladky a sulance s tvarohom. vecer sice idem cvicit tei-bo do fitnes-centra, ale ja dlho nevydrzim. co mam robit? vazim 72 kg a meriam 179 cm. musim schudnut. a ked sa aj uchylim k nejakej diete, tak je drasticka, teda myslim tym, ze bud jem 1 maly jogurt cez den, alebo pijem iba alebo nezjem absolutne nic. co mam robit? som uz z toho cela hotova... vdaka za radu. len ma neposielajte na temu "SURNE", lebo nechce sa mi tam tych okolo 200 prispevkov citat. vacsina sa (aspon si myslim) netyka temy. dakujem velmi pekne krasne.

Marianka

chcem sa opytat, aky je rozdiel, ked je napisane na obale od potravin, ze nieco obsahuje napr. 10% tuku a je to dobre ako mi hovori brat (venuje sa troska tomu) a niekde je napisane, ze jedlo obsahuje 5% napr. a mame sa tomu vyhybat. podla coho sa to pise? to iste sa tyka aj sacharidov.

lilianna

Ahoj Evka
Skús piť veľa mrkvovej šťavy.
A máš v nej aj prírodný betakarotén,potom tvoja pokožka bude odolnejšia aj voči slnečným lúčom
To solárko ani neskúšaj

evka

AHOJ! Mám taký menší problém. Mám bledú pleť a vlastne aj celé telo. Nechcem ísť do solárka, pretože mám veľa znamienok, ale ... Chcela by som vedieť, či mi v tomto smere pomôže betakarotén ... ?

lilianna

Tak jasné paár zbytočných hlodov sa tam našlo. Ale to už patrí k tomu.
Celkom od veci bola otázka JE TU NIEKTO?
Pišta tá hádanka nemá chybu. Určite budem rada, keď na mňa padne kilo páperia ako keď treskne kilo klincov:)
A čítam mistra Walkera a pijem čajíky.

igris

ano Majka nepatria :), nechali sme sa uniest vramci "kvakania", ale islo AJ o pokec a vytvorenie dobrej "atmosky" aby sa lepsie chudlo :))), a nejedli sa cokoladky

siska2

Majka, jednoznačne je to o psychike a pevnej vôli, pohybe a úprave stravného lístka. V žiadnom prípade nie však hladovať a jesť 1x denne. To ti len rozhádže metabolizmus, ktorý potom nefunguje tak ako má a nakoniec priberáš ešte viac a si ako v začarovanom kruhu. Odporúčam ti prečítať si veľmi dobré články o chudnutí na -odkaz odstránený-
Sú pekne napísané a dozvieš sa veľa poučného, čo ti môže pomôcť. Chce to však odhodlanie a trpezlivosť a určite nie žiadne hladovky. Musíš si klásť menšie ciele, aby si to zvládla postupne a nevzdala.

ivada

jesť menej a častejšie po šiestej hodine večer už nejesť,jesť viac vlakniny,ako vravela saula chodiť pešo,mne pomohlo aj to ked som chodila pešo po schodoch a brala som pri tom každy druhy shod,čiže som jeden shod a vynechavala a brala som každy druhy to je dobre na stehna zadok a boky a saula ma pravdu aj vtom,že hned neočakavaj,že budeš chudnuť,ale po mesiaci,alebo pár týždnov,lebo telo si najprv bude chcieť udržať vahu,netreba robiť drasticke diety to nezabera a podla mna tebe len treba schudnuť len par kil okolo 5 kg na tvoju výšku.