chcem chudnut, ale sa nedari

Príspevok v téme: chcem chudnut, ale sa nedari
Marianka

prosim vas, co mam robit, ked chcem schudnut, ale akosi mam slabu volu. aj ked si poviem, ze dnes napr. nic nezjem, tak spravim pravy opak. ojem sa viac nez dost. aj dnes som si napriklad povedala, ze sa nedotknem jedla (tucneho) a stal sa pravy opak. zjedla som tri male cokoladky a sulance s tvarohom. vecer sice idem cvicit tei-bo do fitnes-centra, ale ja dlho nevydrzim. co mam robit? vazim 72 kg a meriam 179 cm. musim schudnut. a ked sa aj uchylim k nejakej diete, tak je drasticka, teda myslim tym, ze bud jem 1 maly jogurt cez den, alebo pijem iba alebo nezjem absolutne nic. co mam robit? som uz z toho cela hotova... vdaka za radu. len ma neposielajte na temu "SURNE", lebo nechce sa mi tam tych okolo 200 prispevkov citat. vacsina sa (aspon si myslim) netyka temy. dakujem velmi pekne krasne.

klariska

pre Igris, ................velmi ti dakujem ze si mi odpisal/la. Ten zeleny stvorcek som si ani nevsimla:). No mas pravdu ze cisielka su len cisielka, dolezite je ako sa clovek citi. Jedla sa nedokazem zriect, tak asi budem musiet trosku cvicit. Stacia mi tak 3 kg dolu, to sa celkom da.....vdaka za odpoved:))

janaj

babulka, ovsené vločky-OK, na obed sa normálne najedz, večera šalátik-OK,ale najneskôr o 18.00 + každý deň nejaký pohyb. Bicykel, prechádzka svižným krokom, kolieskové korčule ap. Podľa seba ti môžem povedať, že keď som sa začala viacej hýbať, tak chuť na sladké ma prešla sama od seba. Proste, pri pohybe sa ti tiež vyplavujú do tela hormóny štastia, čo sa deje tiež, keď ješ čokoládu. A ak už len predsa musíš siahnuť po slakosti, tak ju nezjedz celú./Ale to je niekedy hroooozne ťažké, že./ Pa, veľa štastia.

babulka

ahojte, chcem sa opytat...ked budem jest na ranajky ovsene vlocky s jogurtom, na obed 3 ks ovocia a na veceru salatik, da sa schudnut aspon 5 kg? a este jedna otayka. ako bojujete s odopieranim si sladkeho, lebo ja musim po jedle vzdy nieco sladke....a potom, ze potrebujem zhodit nejake tie nazbierane kilecka...dakujem, papapa

ian

Milá majka
Mám podozrenie, že chceš byť modelkou. Ak si pravdivo uviedla svoju výšku a hmotnosť, tak podľa prepočtu BIM (22) máš ideálnu váhu, skôr sklon k nižšej váhe.

ian

Milá Majka, sama si povedala, že chceš schudnnúť,ale chceš ale sa nechceš vzdať,veľa kaloricky bohate papkať.To neide dohromady.

maja

Vyskúšala som všetky možné a nemožné diety,vrátane liečení.Jedno čo ma naučili je porcovať si jedlo na malý desiatový tanier ,podotýkam jesť všetko ale na malých dávkach a často to znamená 5-7 krýát denne a mať psychyckú pohodu,nerozčuľovať sa, nič si nepúšťať k srdcu.m´m už 44 rokov a za ten čas som sa naučila i to ,že mužom sa páčia ženy trošku bucľaté,ktoré vyzerajú tzv. zdravo a nie chrdo.Chudé dievča sa páči vačšinou len nevyzretým mladíkom.Načo je komu chudá a chorá? Pretože vačšinou to tak končí.Vôbec nevadí keď maš o pár kíl navyše.Ak sa ty cítiš dobre nepozeraj a nepočúvaj iných.Dôležité je to čo máš v hlávke.Staré mamy vravievali:z peknej ale z prázdnej sa nenaješ.A taktiež sa hovorí: aj veľká riť vie očariť.Prosím bez urážky.Prajem ti veľa šťastia.

igris

klariska, vpravo mas zeleny stvorcek , kde si mozes vypocitat svoje BMI, je tam aj vyhodnotenie, vypocita to , ze tvoje okolie ma pravdepodobne pravdu, lebo si tesne nad podvahou, ale cisla su cisla a pocit je nieco ine, tak skus pravidelne cvicit a hned sa budes citit lepsie :)

betka

skus Editu Sipeky,najprv pravidelne jest, potom nizkokaloricke a nakoniec zmensit porcie a pridat pohyb. funguje to

klariska:)))

ahojte, chcela by som vediet váš názor. Pri mojej výške 168cm vážim 53kg.
Co myslíte potrebujem schudnúť?Ja si myslím že určite hej, no moje okolie hovorí pravý opak. ďakujem pekne

jane.a

ja by som sa len chcela spytat, co vsetko musim pri chudnuti jest aby mi nezacali z diet vypadavat vlasy....uz som s vlasmi problem mala a dost ich vypadlo,tak by som nechcela aby mi padali aj dietou. Dakujem