chcem chudnut, ale sa nedari

Príspevok v téme: chcem chudnut, ale sa nedari
Marianka

prosim vas, co mam robit, ked chcem schudnut, ale akosi mam slabu volu. aj ked si poviem, ze dnes napr. nic nezjem, tak spravim pravy opak. ojem sa viac nez dost. aj dnes som si napriklad povedala, ze sa nedotknem jedla (tucneho) a stal sa pravy opak. zjedla som tri male cokoladky a sulance s tvarohom. vecer sice idem cvicit tei-bo do fitnes-centra, ale ja dlho nevydrzim. co mam robit? vazim 72 kg a meriam 179 cm. musim schudnut. a ked sa aj uchylim k nejakej diete, tak je drasticka, teda myslim tym, ze bud jem 1 maly jogurt cez den, alebo pijem iba alebo nezjem absolutne nic. co mam robit? som uz z toho cela hotova... vdaka za radu. len ma neposielajte na temu "SURNE", lebo nechce sa mi tam tych okolo 200 prispevkov citat. vacsina sa (aspon si myslim) netyka temy. dakujem velmi pekne krasne.

majestic

len taky maly dotaz. Jest 1 jogurt denne nie je dieta, ale hladovka a hladovat nevydrzi nikto velmi dlho, pokial to neprepadne v chorobu. Vies, ze ak toto robis dlhsiu dobu, teda hladujes, tvoj metabolizmus nepracuje ako by mal, ale uklada vsetko na tuk, pre horsie chvile. Dalej som si vsimla, ze si zakazujes a vies co sa hovori zakazane najviac chuti. Takze rano nevstavaj s tym, ze dnes nebudem jest nic. Kontroluj porcie,{vyluc tucne jedla vyprazane, sladke, ako napr. sulance} jedz viac ovocia a zeleninya a cvic aspon tri krat do tyzdna. Skus aspon mesiac a ozvi sa.{Za taky mesiac by si mohla schudnut cca 3-5 kg} Hlavne necakaj, ze schudnes 5 kg za tyzden. Je to nezdrave a viac pravdepodobne, ze priberies.

Marianka

mila lada, dakujem. viem, ze by som sa nemala stavat na vahu kazdu hodinku (ani to nerobim, lebo by som zblbla), ale bojim sa toho, ze ked sa na vahu postavim o tyzden napr., tak budem vazit este viacej. mam 18 rokov. a takisto sa velmi bojim toho, ze budem rokmi priberat. tych par kil navyse by mi ani tak nevadilo, ale takmer vsetky zeny v mojom rode (a aj muzi - tych je menej, ktori maju problemy s vahou) maju problemy s vahou. moje sestry uz maju 30 a 29. ta 30-rocna bola stihlunka, ale uz zacina priberat (zatial len 3 kg, ale aj to je nieco a nemoze ich zhodit) a ta druha sestra ma takisto problemy s vahou. ona by som povedala, ze si z toho nerobi prilis velke komplexy, ale mne vysoka vaha prekaza. necitim sa dobre a je mi na nic, ked sa pozriem do zrkadla a vycnieva mi take brucho, ze sa az bojim... nevies ty alebo niekto iny, ako sa da cvicit pevna vola? ja viem, ze by som to dokazala, ale chyba mi pevna vola v tomto. joj. co robit? su nejake cvicenia na vypracovanie pevnej vole?

jedenastka

Mila Majka , v mojomokoli je vela ludi,ktorí mi hovoria,ze musia schudnút.Ale ja si hovorím-chcem schudnut, preto aby som sa dobre citila,aby som bola spokojná ja so sebou.Ja si kontrolujem disciplínu v jedení,pití a cvičení.Ked nevydrzim ja sa rozhodnem ze si dam pauzu a poviem si odkedy pokracujem.Robím to kvoli mne. Mam duševnu pohodu a tesim sa z uspechu.Mnohí stroskotaju casto na tom ze sa stresujú ahovoria si musim.Prajem ti aby sa ti podarilo co chceš abola si spokojná so svojim telom

brko

Milá Majka. Bez pevnej vôle neschudneš. Ak si nebudeš postupne uberať z tanierov najmenej o polovicu dávky, neschudneš. Posledné nie kalorické jedlo najneskôr o 19 hodine.Po tejto dobe je chladnička,komora s akýmikoľvek jedlami tabu. Ak vydržíš prvé 3 týždne, ktoré budú môcť byť pre teba kruté, ďalej to pôjde ľahko. Hlavne: iste sa zbavš mnohých nadbytočných kíl.

anikas

aký máte názor na ryžu pri diéte
cez deň sa môžem stravovať iba v práci v jedálni, nemôžeme si nosiť vlastné, lebo to nemôžeme jesť v kancelárii a tak si dávam vädšinou ryžu a veľa zeleninového šalátu, tých tam máme na výber dosť.
sem tam si pridám aj syr a chutí mi to a hlavne to super zasíti

denisa

Ahoj majka
ja práve bojujem s takým istým roblémom, a dodržiavam všetko čo už bolo písané, ale hlavne VELA PIJEM!! niekedy aj 5-6 litrov čistej vody denne a naozaj to funguje. Spočiatku to je velmi nepríjemné ale časom si zvykneš.
veľa štastia

lada

Ahoj MAjka mam pre teba radu,zahod za hlavu tie diety,su skutocne na FIGUUUU fakt!Dvakrat sa ti to vrati a priberies este viac!Snaz sa cim viac pohybovat a zdrziavat sa co najmenej tam kde je jedlo alebo ,kde niekto je.Jedz vsetko ale po malinko a dlho to premielaj v ustach.NEHLTAJ!Vsetko dobre musis stravit.Velmi sa mi paci Edita Sipeky citala si od nej nieco?Ona tam pise ako schudla a presne hovori mi z duse.Ja som niekedy po troch detoch vazila okolo 87 kil mam vysku 168 cm a dokazala som tiez bez diet a bez vatseho stresu schudnut na 63 kil a drzim sa tak uz 26 rokov plus -minus kilecko ,dva hore dole.Moja rada:jest male porcie,pomaly a dlho rozmielat tu stravu,snad obmedzit alebo teraz vylucit sladke,mozes si sladit s umelym sladidlom,aj ked ja to neuznavam radsej bez..vela, ale skutocne vela pohybu,ziaden vytah,ziaden autobus,nie,nie...pokial sa da pésiiii a brusaky mi tiez pomohli na moje crievko.hihi A nesleduj vahu kazdu hodinu,nema to vyznam ,len zbytocne potom stresujes staci raz za tyzden ..Pojde to ver mi,len si musis zacat verit!Ked schudnes a udrzis si vahu nejaky cas,uz potom nepriberies .DRZIM TI PALCE! VER MI TY TO URCITE DOKAZES! VIEM TO!!!!!!!

driny4

Majka moja! Si mi Ty dala lekciu, ja mám 180cm 80kg a doteraz som si o sebe myslela aká som "v POHODE", to keby som ja mala tých Tvojich krásnych 72kg, tak skáčem meterdvadsať.Neviem koľko máš rokov, ja som dávno po tridsiatke a dvoch pôrodoch, ale budem nad sebou teraz aj ja rozmýšľať a použijem rady, ktoré Ti tu iní dávajú. Tak veľa zdaru.

lu1

Pi čistý zelený čaj,ak si schopná vypiť horký tak iba horký,ak s cukrom tak si pomaly uberaj cukru až budeš piť horký.Vždy ráno a hlavne sa dopracuj k tomu aby bol bez cukru.Neúčinkuje to hneď,ale až po dlhšom čase.Ďalej si zvykni na určitú hodinu po ktorej už nebudeš jesť napr. po 18 hodine.Ono to nepôjde hneď ,ale stojí to za to,nie je také náročné.Jedz čo ješ ,ale skús to, hlavne ten čaj a po 18 hodine/neskoršia hodina je už nevhodná/Keď budeš chcieť oblbnúť žalúdok tak si sprav čaj s troškou cukru,a určite veľa zeleniny ku všetkému čo ješ /k čomu sa hodí/.Takisto nie je hriech to občas porušiť,ale možno 1x do mesiaca.Cvič a never priblblým predavačom totálne rastlinných a super zaručených výrobkov na chudnutie,im ide iba o zisk.To čo som ti poradil mám vyskúšané,aby som nezabudol koľko mäsa toľko zeleniny/šaláty napr. z čínskej kapusty s troškou jablčného octu+ akúkoľvek zeleninu ktorú máš rada.../ A hlavne zabudni na majonézu.Vymeň biele pečivo a chlieb za cereálne/možno si budeš musieť nájsť práve to ktoré ti bude chutiť ale určite nájdeš/.Nie to nič absolútne prevratné,ale nie je to náročné a ja to mám odskúšané,chce to len si zvyknúť na ten režim.Ten čaj max. 3x za deň horký bez príchutí.Prajem ti pevnú vôľu.