chcem chudnut, ale sa nedari

Príspevok v téme: chcem chudnut, ale sa nedari
Marianka

prosim vas, co mam robit, ked chcem schudnut, ale akosi mam slabu volu. aj ked si poviem, ze dnes napr. nic nezjem, tak spravim pravy opak. ojem sa viac nez dost. aj dnes som si napriklad povedala, ze sa nedotknem jedla (tucneho) a stal sa pravy opak. zjedla som tri male cokoladky a sulance s tvarohom. vecer sice idem cvicit tei-bo do fitnes-centra, ale ja dlho nevydrzim. co mam robit? vazim 72 kg a meriam 179 cm. musim schudnut. a ked sa aj uchylim k nejakej diete, tak je drasticka, teda myslim tym, ze bud jem 1 maly jogurt cez den, alebo pijem iba alebo nezjem absolutne nic. co mam robit? som uz z toho cela hotova... vdaka za radu. len ma neposielajte na temu "SURNE", lebo nechce sa mi tam tych okolo 200 prispevkov citat. vacsina sa (aspon si myslim) netyka temy. dakujem velmi pekne krasne.

matrtinka

prosim vas poradte mi niekto ako mam schudnut mam 167cm a 56kg a chcem mat 50 ako mam schudnut tych 6kg???surne alepotrebujem rychlo uz ani nic poriadne nejem

zabicka

to som zase ja...keby ste mali pre mna neaku dobru radu,prosim napiste mi na moj e-mail mariab@ekolas.sk..vopred dakujem :-)

zabicka

ahojte..ja mam tiez problem s chudnutim mam 164cm a 62kg myslim si ze je to dost .pred rokom som zacala trenovat breakdance, je to velmi narocny sport,trenujem 2xtyzdenne po 1,5 hodine a som stale taka ista nechapem to.ale ked sa rozpravame s kamaratkami o jedle v porovnani s nimi nezjem az tak vela.mozte mi poradit prosim nejaku dobru dietu alebo tak?skusala som aj tu ryzovu aj ked som schudla 3kg za 2dni to bolo naspat.

pišta

Ahoj Klariska :)
Viem, mal som sa ti ozvať skôr. Plánoval som to inak, ale nevadí.
Ku tvojmu obľúbenému mliečku:
- najlepšie ho piť samé, mlieko je potravina, aj keď tekutá :)
- radšej pomenej, lebo obsahuje veľa nasýtených mastných kyselín a všelijaké iné látky, ktoré nám pri dlhodobom pití až tak nepomáhajú, napr. pri nádche vôbec, lebo mlieko kus vytára hlieny
- skús si obľúbiť kyslo mliečne produkty – jogurty, acidofilné mlieko..obsahujú prospešné baktérie pre črevnú mikroflóru, no ale tiež s citom
Však sa na mňa nehneváš?... :)

Marianka

ahoj veronika, ani ja si velmi nemyslim, ze mam nadvahu. ale ked som bola pred par dnami na kardiologii, nadiktovala som lekarke moju vysku (180 cm) a vahu (72 kg zhruba) a ona mi napisala, ze "pacientka ma nadvahu". ale potom mi povedala, ze srdce mam zdrave.

ing bukovsky

Veľmi rád Vám poradím ako sa dá schudnúť, teda ako sa to mne podarilo bez hladu a liekov.
Tel : 0905 717 435, e-mail : 1borisov22@gmail.com

zewa

damaxy, dakujem za podporu :) teraz tusim nejake vysledky este sa nepreukazali na vahe ale pozorujem ze mi nejako boky padaju a rifle su mi vacsie tak som sa tak potesila ze supeeeeeer teraz potrebujem schudnut do septembra lebo idem na novu skolu a dnes som bola na zapise a vidim ze pekny chalani tak taka inspiracia hned :)))))

veronika

ahoj,majka.Robis velku chybu.prave tomu sa hovori jo-jo efekt.Nemozes predsa par dni nejest a potom sa prejedat.Z tvojej uvedenej vahy a vysky si nemyslim,ze mas nadvahu,ale aj tak,ked chces chudnut,jedz pravidelne a strava nech je vyvazena.Ak chces mat peknu postavu,tak musis zhodit prebytocny tuk,chodievaj napriklad behat,alebo nieco ine co ta bavi a popritom posiluj cele telo.Nemusis prave zdvihat 200kilove cinky,len si doma zacvic.ak sa ti nechce cvicit doma,skus nejake fitko.ak sa ti nechce ist samej,vezmi si nejaku kamaratku.drzim ti palce.

damaxy

zewa,ešte 2 týzdne vydrž a potom uvidíš,neviem prečo to tak aspon u mna funguje, že ked začnem cvičit výsledky až tak po mesiaci ale po týždni sa cítim fyzicky fajnovo.