Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Raddii

lilinda mám to podobne od nejakého obdobia, že oveľa viacej dbám na to, radšej prevencia ako potom hasenie problémov a potom aj to dlhšie trvá, aj to nie je zakaždým príjemné a stojí to aj peniaze :/

lilinida

...rosebud tak to nie je nic prijemne, to chapem, ale neviem ci by som zubara zrovna zanedbavala skrz ine problemy, ved to si clovek tym zaraba zase na iny a zbytocne :(

Klara154

S tym sme predsa ratali, ze to nebude len tak, ze to proste bude nejaky ten cas trvat a nebude to mozno zakazdym prijemne, ale hlavny je vysledok. Lebo problemy so zubami vedia byt neprijemne a je lepsie im predchadzat.

rosebud

Klara ale to je dobre, ze sa s tym nieco zacalo robit, ze proste isla, nechala sa vysetrit a postupne sa to da dokopy, jasne, ze to nejde iba tak na pockanie, ze naraz sa vsetko spravi, ale to s tym clovek musi proste pocitat.

Klara154

Ano. Vzala som ju potom ku mojej kam ja chodim aby sa jej pozrela na zuby a aby povedala, co sa s tym da robit. Lebo to nejde len tak, ze ty prides a povies, ze chces korunky alebo nahradu, to musi lekar zhodnotit, ze co by bolo vhodnym riesenim.

rosebud

Len ono to gabrielka je aj o tom, či pravidelne počas chemo chodila sa ukázať. Lebo ja čo mám kamošku, tak tiež mala takéto problémy a keď jej zistili, že je chorá, tak na iných lekárov, iné veci proste dala bokom a na to kašľala alebo akoby som to povedala aby to nevyznelo divne. Proste nič by sa nemalo zanedbávať.

gabrieeelka

Klara a ako ste to vyriešili? Dala si potom urobiť náhradu alebo ako? To keď sa pokazia takto zuby, to asi sa potom len tak nedá dať dokopy nie?

Klara154

Lilinda moja mamina tak prisla o zuby, ked podstupila liecbu, ked absolvovala chemo a teda to jej zuby inak odpalilo. A potom bol problem ich dat do poriadku a viem, ze to velmi tazko niesla, pre mna tiez su zuby, taka dost hakliva vec.

lilinida

...tomino mam kamosku, ktora ma tolko rokov, co ja a teda uz ma zubnu nahradu, co teda je podla mna cele zle. Neviem si to ani len predstavit, ale zase viem, ze keby som zanedbavala zuby tak som zachvilku na tom tak ako ona.

helencita

Klara keď nemyslím si, že je to o tom, či je človek žena alebo muž, proste každý je iný a myslím, že veľa návykov, aj čo sa týka lekárovi si nosíme od rodičov, od toho ako nás to učili jak sme boli deti a tak podobne. Preto ja sa snažím aj teraz moje deti proste viesť k tomu že prevencia je základ!