Ked ma zena kramy

Mobilnik

Som pocul, ze existuju mobilne telefony pre dievcata, aby im pripominal, kedy to ne pride. Si myslim, ze by to kludne mohli montovat do vsetkych mobilov. Zide sa to aj muzom(pokial su na dievcata) aj zenam. :)

anonym_877

Máš pravdu nadšenec. Nás ženy je dobre nedráždiť, keď máme svoje dni. Sú muži, ktorí to dokážu pochopiť, no niektorí nie. A tak môžem povedať, že nie sú potrebné ružičky, mojkanie a neviem čo ešte. Stačí byť chápavý a občas nejaké tie starosti zobrať zo ženiných pliec.

p. peter

zdravim

Prosím poradte mi e-mail kontak na odborníka-urologa. Neviem či som slabo hladal alebo sa na tejto stranke nenachdza :-(

Dakujem!

daddy

Mám poznačené v diári ,kedy to na ženu má prísť.Tr dni, cca. pred ,sa už nedá komunikovať.Ostáva len čakať kým to prehrmí!

macka

Muzi su velmi haklivy na seba. Oni tiez maju svoje dni a tyzdne. Vtedy ich treba mojkat a hladkat chodit po prstoch aby ste nahodou nevyrusili ich kruhy. Ale co hlavne ze su silnejsie pohlavie:)

DESIREE

celkom som sa na tychto prispevkoch pobavila a mozem zarucene povedat, ze nieco na tom, co s nami tie hormony stvaraju je urcite pravda, nech sa snazim akokolvek vzdy zvitazia. Gentlemani este nevymreli a naozaj existuju muzi, ktori to chapu a dokonca nas aj polutuju. Najlepsia rada pre muzov v tychto dnoch je naozaj nechat tak.... a nepatrat preco bolo vcera dobre to, co som urobil a dnes je na tom vsetko zle i ked som to urobil tym istym sposobom, ani mi zeny nepozname odpoved!:}

Kuki

Dievcata,
my si z toho ozaj nerobime svandu. :) Ani tym, ze sme toto napisali nie je nikde napisana, ze nasim zenam nedame ruzu, neupraceme a ani ze im nepomozeme. Realitou vsak zostava, ze su dni, ked nase manzelky chytaju druhu tvar, s ktorou sa treba vysporiadat, tak aby to vsetci prezili. :) Tak isto sme si vedomi, ze tento stav nase drahe polovicky nedokazu ovladat. Hormony su hormony. Tie bohuzial vedia s clovekom zatocit.
Bohuzial neni ani v nasich silach v tie dni odstranit vsetok stres a ani zariadit "svetovy mier". Sorry, nie sme kuzelnici.

mina

Mam rada tie komentáre mužov na túto tému.Radšejnamiesto týchto posmeškov,keby dali žene ružu,poupratovali a aspon jeden den v mesiaci dali žene neplatené volno!!!