citím sa jak prasa

Príspevok v téme: citím sa jak prasa
fatwoman

neznášam svoje telo, mám 17 rokov, na konci leta som vážila 77 kg a teraz sa idem odvážiť a dobre že som nedostala infarkt že 85 kg, idem sa zblázniť nechápem ako sa to stalo, fakt sa cítim ako jedno veľké nenažraté prasa a aj tak vyzerám, potrebujem schudnúť 20 kíl-ble otras

iwus93

Laurina22: no to ja 2 dni pred krámami :D to radšej schovať sladkosti predomnou a asi to budem tak aj praktizovať :D

iwus93

SmajlinQa: dakujem za mail :) možno vyskúškam, ty si tam mala vela-vela pohybu pozerám, a chudla si z vyššej váhy ako ja chcem...mne to ide ťažko..niečo podobné som aj ja jedávala ale máličko som schudla možno 2-3 kg aj to kolíše furt

Marsmeloun

hallo haloooo ved aj maršmeloun chce schudnuť ... ved mi to aj mne pošlite pls ... čakám ....z.ondrusova.rk@gmail.com :D

goccia

nie nie, smajliQa ma nakrocene stat sa bohatou, ked to zacne spoplatnovat :D do toho!! :D ale diky za info, mne to prislo a zoberiem si z toho to, co sa mi hodi :)

smajliQa

ahoj.... uz som tu.. no idem vam to poslat... jaaaj ale vas je.. sak to je len jeden den z mojej diety.. to fakt ho chcete,? no ok :D:D:D:D